Fenomen Taha Duymaz'ın ablası: AFAD çekilmiş, ölüme terk edildiler

Fenomen Taha Duymaz'ın ablası: AFAD çekilmiş, ölüme terk edildiler
Yayınlanma:
A+ A-
Ailesiyle birlikte enkaz altında kalan Taha Duymaz'ın ablası, enkazdan ses gelmediği için AFAD'ın geri çekilme kararı almasına tepki gösterdi. Bayılmış olabileceğine dikkat çeken Duymaz, "Emir gelmeden bakamazlarmış, bu mu adalet" diyerek isyan etti.

Artı Gerçek - Maraş merkezli depremlerin ardından ailesiyle birlikte göçük altında kalan fenomen Taha Duymaz'ın ablası Semiha Duymaz, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yeniden yardım istedi. Duymaz, AFAD ekiplerinin Taha Duymaz'ın enkaz altında olduğu bölgeden çekilme kararına almasına "Uyumuş veya bayılmış olabilirler, böyle bir sistem var mı?" diyerek tepki gösterdi.

Semiha Duymazın paylaşımları şöyle:

adsiz-tasarim-9.jpg

Hatay'da, yaşadığı köyde kendi imkanları ile sosyal medyada yemek videoları çekerek yayınlayan ve kısa sürede fenomen olan Taha Duymaz'ın yaşanan depremde ailesi ile birlikte akrabalarının evinde enkaz altında kaldığı öğrenilmişti.

Taha Duymaz'ın ablası Semiha Duymaz, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak kardeşinin ailesiyle birlikte göçük altında kaldığını paylaşmıştı. Peş peşe mesajlar yayınlayan Semiha, ağlayarak kardeşleri için yardım istemişti.

Taha Duymaz, depremin üçüncü gününde de enkaz altından çıkarılamadı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar