Gonca Vuslateri: Muharrem İnce'ye pozitif baktığım günlerimin Allah tertemiz belasını versin

Gonca Vuslateri: Muharrem İnce'ye pozitif baktığım günlerimin Allah tertemiz belasını versin
Yayınlanma:
A+ A-
Oyuncu Gonca Vuslateri, İnce'nin ‘sözde sanatçılar’, ‘sırça köşklerde oturanlar’, ‘Boğaz’da viski yudumlayanlar’ ifadelerine tepki gösterdi. Vuslateri, "Muharrem İnce'ye pozitif baktığım günlerimin Allah tertemiz belasını versin" ifadelerini kullandı.

Artı Gerçek - Oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile ilgili tepkisini dile getirdi.

İnce'ye tepki gösteren Gonca Vuslateri, "Muharrem İnce'ye pozitif baktığım günlerimin Allah tertemiz belasını versin" ifadelerini kullandı.

İNCE NE DEMİŞTİ?

İnce, cumhurbaşkanı adaylığı için 100 bin imza toplama sürecini tamamladıktan sonra partisinin genel merkezindeki konuşmasında "Sırça köşklerde yaşayanlar, sırça köşklerinden çıkmayanlar, salon siyasetçileri, oturdukları yerden benim aleyhimde tweet atan, sözde sanatçılar... Siz bunları gördünüz mü? Bu zorlukları gördünüz mü? Boğaz'da viskisini yudumlarken memlekete yol gösterenler..." ifadelerini kullanmıştı.

İnce'nin bu ifadelerine sosyal medya kullanıcıları tepki göstermiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçmişte sanatçıları hedef alan sözlerini hatırlatmıştı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar