Gözaltına alınan sosyal medya fenomeni Banu Parlak serbest bırakıldı

Gözaltına alınan sosyal medya fenomeni Banu Parlak serbest bırakıldı
Yayınlanma:
A+ A-
Sosyal medya fenomeni Banu Parlak kooperatif dolandırıcılığı suçlamasıyla gözaltına alındı. Parlak, yine sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın gözaltına alınmasıyla dalga geçmişti. Parlak, çıkarıldığı adli makamlarca serbest bırakıldı.

Artı Gerçek - Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Banu Parlak, kooperatif dolandırıcılığı suçundan İstanbul Havalimanı girişinde yapılan uygulama noktasında gözaltına alındı. Parlak, işlemleri için sevk edildiği Gaziosmanpaşa Adliyesi’nde ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Önce sosyal medyadaki lüks yaşam paylaşımlarıyla, son günlerdeyse para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla gündeme gelen ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan Dilan Polat’la yaşadığı polemikle ve iş yerlerine yapılan silahlı saldırılarla gündeme gelen Parlak, İstanbul Havalimanı’na giderken uygulama noktasında durduruldu.

Burada GBT kontrolü yapılan Banu Parlak’ın kooperatif dolandırıcılığı suçundan Küçükçekmece 2. Sulh Ceza Hakimliğince hakkında arama kararı olduğu görüldü.

DİLAN POLAT'IN GÖZALTI GÖRÜNTÜLERİYLE DALGA GEÇMİŞTİ

Banu Parlak, bugün öğlen saatlerinde son olarak Dilan Polat'ın kelepçeli görüntüsüyle dalga geçerek Polat'ın gözaltındaki halini taklit ettiği video paylaştı.

0x0-demet-akalin-dilan-polat-hakkinda-bildiklerini-ilk-kez-anlatti-birtakim-seyleri-hissettigim-icin-uzaklastim-1699015647971.jpg

DİLAN VE ENGİN POLAT ÇİFTİNİ SUÇLAMIŞTI

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Banu Parlak, kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddiasıyla geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan ve soruşturmaları halen devam eden Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ı olaydan sorumlu tutmuştu.

Parlak, "Günlerdir konuşulan bir durum var. Dilan Polat’ın ve Engin Polat’ın tetikçi tutuğu iddiası. Bunlar iddia değil. Ortada bunu itiraf eden bir kişi var. Banu Parlak’ı vurmam için beni tutular, diyen bir genç var ortada. Sana ekmek yedirmeyeceğim diyorsun gece iş yerime sıkılıyor. Bir gece 02.00’de sıkılıyor bir de 05.00’te. 6 el ateş ediliyor. Camlarım tuzla buz. İki tane kasklı genç bunu yapan. Elbet bulunacak. Delikanlılık mı kadına sıktırmak. Yerimiz belli yurdumuz belli. Mafyacılık oynamazsınız. Bütün gerekli başvurular yapıldı. Bütün gerekli şikayetler yapıldı. Bütün delillerimizle birlikte” ifadelerini kullanmıştı.

"BAŞIMA BİR ŞEY GELİRSE SORUMLUSU POLAT ÇİFTİDİR!"

Banu Parlak, geçtiğimiz haftalarda Instagram sayfasındaki paylaşımında ise, "Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat'tır" ifadelerini kullanmıştı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar