İhlas Medya'da üst düzey görevden alma: Tüm yetkileri elinden alındı

İhlas Medya'da üst düzey görevden alma: Tüm yetkileri elinden alındı
Yayınlanma:
A+ A-
İhlas Medya'da üst düzey görevden alma ve atamalar gerçekleşti. Dijital Varlıklar'da Genel Yayın Yönetmenliği yapan Fuat Atik’in tüm görevleri holding yönetimi tarafından alındı.

Artı Gerçek - İhlas Medya'da Türkiye gazetesi, Türkiye Newspaper, TGRT Haber, Mavi Kadın gibi sitelerin bir arada olduğu Dijital Varlıklar'da Genel Müdürlük ve Genel Yayın Yönetmenliği yapan Fuat Atik’in tüm görevleri holding yönetimi tarafından alındı. Atik'in şu an için sadece TGRT Haber internet sitesinin Genel Yayın Yönetmenliği’ni yaptığı kaydedildi.

Medyaradar'ın haberine göre Fuat Atik, göreve geldiği 2021 yılından itibaren eski ve deneyimli editörleri gönderip yerine birçok alım yaptı. Öte yandan onlarca çalışan da kısa süre içerisinde Dijital Varlıklar'dan istifa etti. Yaşanan bu işten çıkış sirkülasyonunun tepe yönetimin de dikkatini çektiği ve söz konusu kararın bu gelişmelerden sonra alındığı ileri sürüldü.

FUAT ATİK'İN YERİNE KİMLER GETİRİLDİ?

Fuat Atik'in görevlerinden tamamen alınarak yerine İhlas Medya'nın Reklam Müdürü Volkan Ormanlı'nın getirildiği belirtildi.

Öte yandan Türkiye gazetesi ve Türkiye Newspaper internet sitelerinin Genel Yayın Müdürlüğü'ne ise Daily Sabah'ın kurucularından Osman Bahattin Dirlik getirildi. Dirlik, göreve başlar başlamaz çalışanların aylık 4 günlük izinlerini 6 güne çıkarma kararı aldı. (Kaynak)

Öne Çıkanlar