İstanbul'da bir günde iki kadın saldırıya uğradı: 1 ölü, 1 yaralı

İstanbul'da bir günde iki kadın saldırıya uğradı: 1 ölü, 1 yaralı
Yayınlanma:
Güncelleme: 15 Kasım 2019 13:56
A+ A-
Bir kadın boşanmak üzere olduğu eşi tarafından öldürüldü. Bir diğer kadın ise yaralı.

HABER MERKEZİ - İstanbul'da Mecidiköy’de tekstil atölyesinde çalışan 51 yaşındaki Ali Karal, boşanmak üzere olduğu eşi Leyla Karal’ın boğazını onlarca kişinin gözleri önünde kesti. Çekmeköy'de ise Bediha B. isimli kadın çalıştığı pizzacıda kocası tarafından av tüfeğiyle vuruldu.

ONLARCA KİŞİNİN GÖZÜ ÖNÜNDE BOĞAZINI KESTİ

İlk Olay Şişli 19 Mayıs Mahallesi Aytekin Kotil Caddesi, Eser sokakta saat 11.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre eşi Leyla Karal ile sokak üzerinde karşılaşan Ali Karal ile eşi arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşadı. Tekstil atölyesinde çalışan 51 yaşındaki Ali Karal, boşanmak üzere olduğu eşi Leyla Karal’ın boğazını kesti. Leyla Karal onlarca kişinin gözleri önünde yaşamını yitirdi. Ali Karal, cinayetten sonra polise teslim oldu.


[Leyla Karal]

ÇEKMEKÖY'DE ÇALIŞTIĞI PİZZACIDA KOCASI AV TÜFEĞİYLE VURDU

İkinci olay ise Çekmeköy’de Şile yolundaki bir pizzacıda yaşandı. Bediha B. (42) çalıştığı pizzacıda silahlı saldırıya uğradı. Olay yerine gelen polis elinde av tüfeği bulunan saldırgan Salih Gül'ü gözaltına aldı. Yaralı Bediha B. ise Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Gözaltına alınan saldırgan polis merkezine götürüldü. Hırsızlık suçundan aranması bulunduğu belirtilen Salih Gül'ün yaklaşık 3 yıldır Bediha B. ile imam nikahlı olduğu öğrenildi. (DHA)

Öne Çıkanlar