İstanbul'da bugün trafiğe kapalı yollar ve alternatif güzergah

İstanbul'da bugün trafiğe kapalı yollar ve alternatif güzergah
Yayınlanma:
A+ A-
AKP tarafından bugün saat 15.00'te İstanbul'da düzenlenecek 'Büyük Filistin Mitingi' dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatıldı. Alternatif güzergahlar olarak bir cadde belirlendi.

Artı Gerçek - İstanbul Valiliği, AKP İl Başkanlığı tarafından Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek 'Büyük Filistin Mitingi' dolayısıyla bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilecek miting nedeniyle bugün saat 07.00'den itibaren bazı yollar trafiğe kapatılacak.

KAPALI YOLLAR

Bu kapsamda, Yeni Havalimanı Caddesi sahil istikameti İstanbul Fuar Merkezi-Dünya Ticaret Merkezi ayrımı, Atatürk Havalimanı B kapısı giriş çıkışları, Atatürk Havalimanı B Kapısı önü varyant üstü iki yönlü, Atatürk Havalimanı Yolu Ahtapot Kavşak Alt Geçidi VIP ayrımları-C Kapısı ayrımlarından itibaren THY Kargo Terminali arası iki yönlü olarak trafiğe kapatılacak.

Bakırköy Mimar Basri Mete Sokağı ile Metro İstasyon Sokağı kavşağından Yeni Havalimanı Caddesi'ne bağlanan tali yolda da iki yönlü olarak trafik akışı sağlanamayacak.

Yeni Havalimanı Caddesi Gümrük Köprüsü girişleri, Millet Bahçesi içerisinde bulunan tüm yollar ile Yeşilköy Caddesi'nden Millet Bahçesi'ne bağlantı yolu, iki yönlü trafiğe kapalı olacak.

Bu yollara alternatif olarak Yeni Havalimanı Caddesi kullanılabilecek. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar