Tarkan'ın 9 Eylül'deki İzmir konseri için yeni yer belli oldu

Tarkan'ın 9 Eylül'deki İzmir konseri için yeni yer belli oldu
Yayınlanma:
Güncelleme: 08 Eylül 2022 19:58
A+ A-
Konserin yapılması planlanan Alsancak'taki platformun yıkılmasının ardından Tarkan, yarınki konserin Gündoğdu Meydanı'nda yapılacağını duyurdu.

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı nedeniyle İzmir Alsancak Cumhuriyet Meydan'da yapılması planlanan sahnenin dün akşam çökmesinin ardından, konserin yeni adresi belli oldu. 

Tarkan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada konserin Gündoğdu Meydanı'nda yapılacağını duyurdu. Paylaşımında "Güzel İzmir, yarın akşam Gündoğdu Meydanı'na hepinizi bekliyorum. Nazarımız da çıktığına göre İzmir'in kurtuluşunun 100. yılını büyük bir coşkuyla kutlayabiliriz" dedi. 

SOYER: TARİHE GEÇECEK KUTLAMA İÇİN HAZIRIZ

Tarkan'ın paylaşımı üzerine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de Twitter sayfasından açıklamada bulundu. Soyer paylaşımda, "Büyük bir özenle sahneyi kuran ve beklenmedik bir kazayla karşılaşan ekibinize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Tarihe geçecek kutlama için hazırız" ifadelerini kullandı. 

Ardından bir paylaşım daha yapan Başkan Soyer, "Zafer coşkumuz engel tanımaz. Megastar Tarkan konseri, Gündoğdu Meydanı'nda, Türkiye tarihinin en görkemli sahnesinde olacak. Tüm Türkiye'yi yarın akşam ikinci yüzyılın başlangıcına tanıklık etmeye davet ediyorum" dedi.

 

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar