THY, deprem bölgesinden uçuşları 100 TL’ye sabitledi

THY, deprem bölgesinden uçuşları 100 TL’ye sabitledi
Yayınlanma:
A+ A-
THY’den yapılan açıklamada, Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ çıkışlı tüm uçuşların 13 Şubat’a kadar tek yön vergiler dahil 100 TL’ye sabitlendiği duyuruldu.

Artı Gerçek - Türk Hava Yolları (THY), uçuşlara ilişkin yaptığı açıklamada deprem bölgelerine olan uçuşların 100 liraya sabitlendiği açıkladı. THY, şu ana kadar deprem bölgelerine 47 uçuş gerçekleştirdiklerini duyurdu.

THY'nin açıklaması şöyle: "Deprem bölgelerine insani yardım malzemesi ve arama kurtarma ekiplerinin ulaştırılması için AFAD koordinasyonunda operasyonlarımızı sürdürüyoruz. Şimdiye kadar 47 uçuş gerçekleştirdik. Bu kapsamda Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ’a giden insani yardım uçaklarımızın dönüş uçuşlarını da vatandaşlarımızın kullanımına açıyoruz. Yolcu düzeninin sağlanabilmesi adına bu uçuşlar için rezervasyonunuzu; mobil uygulamamız ve web sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ çıkışlı tüm uçuşlarımızı 13 Şubat’a kadar tek yön vergiler dahil 100 TL’ye sabitliyoruz. Saygılarımızla." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar