Yasak Elma dizisinde Nebati göndermesi: Epistemolojik bir kopuş...

Yasak Elma dizisinde Nebati göndermesi: Epistemolojik bir kopuş...
Yayınlanma:
A+ A-
Yasak Elma dizisinin son bölümünde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'nin sözlerine gönderme yapıldı: "Neoklasik ilişki düşüncesinden epistemolojik bir kopuşu temsil eden heterodoks yaklaşımdan uzaklaş."

Artı Gerçek - FOX TV ekranlarında yayımlanan Yasak Elma dizisinin son bölümünde Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin sözlerine gönderme yapıldı.

Eğlenceli diyalogları ile bilinen Yasak Elma'nın dün akşam yayımlanan 151. bölümünde Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakteri ile kız kardeşi Zeynep rolündeki Sevda Erginci ile diyaloğu damga vurdu.

Yıldız, ilişkiler konusunda yorum yapan Zeynep'e “Neoklasik ilişki düşüncesinden epistemolojik bir kopuşu temsil eden heterodoks yaklaşımdan uzaklaş" ifadelerini kullandı.

O anlar, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından fark edilip paylaşıldı.

NEBATİ'NİN SÖZLERİ GÜNDEM OLMUŞTU

Hazine Ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin, “Neo klasik ekonomi düşüncesinden epistemolojik bir kopuşu temsil eden heterodoks yaklaşım, günümüzde giderek ön plana çıkan davranışsal ekonomi ve nöro ekonomi ile daha fazla önem kazanmaktadır” sözleri dalga konusu olmuştu. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar