Mafya lideri Alaattin Çakıcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bağlılığını bildiren bir açıklama yaparak, ‘siyasi cinayetler’ iddialarını gündeme getiren muhalefeti hedef aldı. Çakıcı, Cumhur İttifakı’nın yıkılmak istendiğini öne sürerek, MHP’ye zarar vermek ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı iktidardan edebilmek için uluslararası güçlerle iş birliği yapıldığı iddialarında bulundu.

Bahçeli’nin yolunda öleceğini ifade eden Çakıcı, “Devlet Bahçeli benim ağabeyimdir ve savunduğum partinin de lideridir” dedi.

Cumhur İttifakı’nın hedef alındığını öne süren Çakıcı “Batı Avrupa, ABD, üst akıl ve hatta Rusların bile en büyük ideali Cumhur ittifakını yıkmak, MHP’ye zarar vermek, sayın devlet başkanını iktidardan edebilmek için uluslararası güç ve odaklar ile Türkiye’deki iş birlikçileri hiç boş durmuyor” ifadelerini kullandı.

İlk olarak CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun gündeme getirdiği, sonrasında da İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın ‘eski istihbaratçılardan siyasi cinayetler olacağı yönünde duyumlar aldığını’ söylediği ‘siyasi suikast’ tartışmalarına ilişkin açıklama yapan Çakıcı, isim vermeden muhalefeti hedef aldı, cinsiyetçi ifadeler kullandı.

‘SİYASİ CİNAYETLER OLACAĞINI GÜNDEME GETİREN VATAN HAİNLERİ...’

“Bu ülkede siyasi cinayetlerin olacağını gündeme getiren vatan hainlerine diyorum ki ilk siyasi cinayetiniz ben olayım. Biraz erkeklik varsa beni öldürürsünüz. İlk siyasi cinayetiniz de ben olmuş olurum. Ama sizler mahalleyi karıştıran hatunlar gibi konuşur fakat o ölçüden ileri gidemezsiniz” şeklinde yazan Çakıcı’nın, sosyal medya hesabından paylaştığı yazının tamamı şöyle:

“Altı yıl evvel uzun yıllar boyunca cezaevi ortamında bulunmam nedeniyle sayın genel başkanım Devlet Bahçeli ile ilgili ağzımdan çıkan sözlerden dolayı Ankara Sincan Cezaevinde yatarken bu sözler ile ilgili hakim karşısına çıktım. Mahkeme ve kamuoyu önünde sayın genel başkanımdan özür dilerim diye kullandığım ifadem mahkeme kayıtlarında mevcuttur. 2016’dan bu yana kendisiyle ilgili en ufak onur kırıcı bir açıklama yapmamışımdır.”

‘CUMHUR İTTİFAKI’NI YIKMAK, ERDOĞAN’I İKTİDARDAN İNDİRMEK İSTİYORLAR’

“Nedense Türkiye üzerinde by-pass yapmak isteyen batı Avrupa, ABD, üst akıl ve hatta Rusların bile en büyük ideali Cumhur ittifakını yıkmak, MHP’ye zarar vermek, sayın devlet başkanını iktidardan edebilmek için uluslararası güç ve odaklar ile Türkiye’deki işbirlikçileri hiç boş durmuyor.

Üç saat evvel 2014-2015’te yazdığım yazıları bugün gündeme getirenlere şunu diyorum. Sayın Devlet Bahçeli benim ağabeyimdir ve savunduğum partinin de lideridir. Bana ihtiyacı yok. Ben ve oğlum onun şahsının yolunda ölürüz.”

‘BİRAZ ERKEKSENİZ BENİ ÖLDÜRÜRSÜNÜZ’

“Not: Bu ülkede siyasi cinayetlerin olacağını gündeme getiren vatan hainlerine diyorum ki ilk siyasi cinayetiniz ben olayım. Biraz erkeklik varsa beni öldürürsünüz. İlk siyasi cinayetiniz de ben olmuş olurum. Ama sizler mahalleyi karıştıran hatunlar gibi konuşur fakat o ölçüden ileri gidemezsiniz.”

(HABER MERKEZİ)