Ekrana çıkardığı isimler ve yaptığı programlarla bir dönemin 'fenomen' TV kanalı Flash TV geri dönüyor. Kanalın sahibi Bursalı iş insanı Ömer Ziya Göktuğ, Mart 2019 tarihinde 28 yıllık yayınını 'İdari, siyasi ve mali baskıları' gerekçe göstererek sonlandırmak zorunda kalmıştı.

Bu kez iddialı bir yayın anlayışı için hazırlıklara başladığı öğrenilen Göktuğ, eğlence ve şov kanalı tarzından sıyrılıp, muhalif bir yayın anlayışı içinde farklı ve özel işlere imza atmak istiyor.

UĞUR DÜNDAR'A TEKLİF GÖTÜRÜLDÜ

Yeni oluşacak yapılanmanın başında ise son olarak Halk TV'de görev yapan televizyoncu Hakan Aygün yer alacak. Aygün’ün sektördeki birçok bilinen isme teklif götürdüğü öne sürülüyor. Bu isimlerden biri de Uğur Dündar. Dündar’ın Ana Haber sunuculuğunun yanısıra  Arena programını yapması konusundaki teklifi düşünmek için zaman istediği gelen bilgiler arasında.

Hakan Aygün’ün Uğur Dündar konusunda son ana kadar bekleyeceği ama öncelikle güçlü bir haber merkezi kurmak için çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

İLK TRANSFER AÇIKLANDI

Medyaradar'ın haberine göre, ekim ayında yayın hayatına başlamayı planlayan kanalın ilk transferi de açıklandı. Korkusuz gazetesinin köşe yazarı Can Ataklı Flash TV ile anlaştı. Tele1’de yayımlanan programı geçtiğimiz Ağustos ayında sona eren Ataklı, yeni yayın döneminde Flash TV’de olacak.

HAKAN AYGÜN AMERİKA'YA GİDECEK

Flash TV'nin sahibi Ömer Ziya Göktuğ'un, İstanbul-Beyoğlu’ndaki binada tadilat işlerini yürütürken, Hakan Aygün’ü de dünyadaki yeni trendleri takip etmesi ve bir takım proje alımları için ABD’ye göndereceği öne sürüldü.