Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Rasim Ozan Kütahyalı'nın moderatörlüğünü yaptığı Beyaz TV'deki 'Derin Futbol' programına konuk oldu. Programda Ali Koç'la tartışma yaşayan Kütahyalı, katıldığı 'Ne Var Ne Yok' adlı Youtube kanalında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Kütahyalı, Gezi eylemleri sırasında kendisine Koç ailesi ile ilgili mesajlar geldiğini ifade ederek "Devletin üst düzey yetkililerinden bana yayın esnasında gelen mesajları Koç Ailesi’nin de bizim ailenin de çok iyi tanıdığı Aydın Doğan’a göstermeye hazırım" dedi.

'AYDIN DOĞAN'A GÖSTERMEYE HAZIRIM'

Kütahyalı, sosyal medya hesabından katıldığı program'ın videosunu paylaşarak, “Devletin üst düzey yetkililerinden bana yayın esnasında gelen mesajları Koç ailesinin de, bizim ailenin de çok iyi tanıdığı Aydın Doğan’a göstermeye hazırım. Aydın Bey yeddiemin olsun. Gezi kalkışmasında 'Koç ailesi, otellerini teröristlerin karargahı yaptı' demem istendi mi? Devletin hangi üst düzey yetkililerinden bu telkin mesajlarının geldiğini bilseler Rahmi Koç’un da Ömer Koç’un da suratı bembeyaz olur. Ailenin haşarı çocuğu Ali Koç’un suratı ne olur bilemem. Ben buna rağmen DEVLET’i değil kalbimin sesini dinledim ve o sözleri söylemedim…” dedi.