Britney Spears'dan ayrılık sonrası ilk açıklama: Artık acıya dayanamıyordum

Britney Spears'dan ayrılık sonrası ilk açıklama: Artık acıya dayanamıyordum
Yayınlanma:
A+ A-
14 ay süren evliliği bu hafta sonlanan Britney Spears, ayrılık sonrası ilk açıklamasını yaptı. Instagram hesabından bir paylaşım yapan Spears, "Artık acıya dayanamıyordum" dedi ve "Ayrılığın nedeni kimseyi ilgilendirmez" diye ekledi.

Artı Gerçek - ABD'li pop yıldızı Britney Spears, eşi Sam Asghari'nin ayrıldıklarını açıklamasından bu yana ilk kez konuştu. Spears, "Artık acıya dayanamıyordum" dedi. 29 yaşındaki Asghari, çarşamba günü Los Angeles'ta verdiği boşanma dilekçesinde "uzlaşmaz farklılıkları" gerekçe gösterdi. Mahkemeye sunulan belgelerde, nafaka ve diğer masrafların Spears tarafından karşılanması isteniyor.

41 yaşındaki Spears, Asghari ile altı yıllık ilişkisinin sona ermesinden dolayı "biraz şoke olduğunu" söyledi. Instagram hesabından paylaştığı bir gönderide, "Ayrılığının nedenini açıklamak için burada değilim çünkü dürüst olmak gerekirse bu kimseyi ilgilendirmez" ifadelerini kullanan pop yıldızı, "Çok uzun zamandır güçlüyü oynuyorum ve Instagram hesabım mükemmel görünebilir ama gerçeklikten uzak ve sanırım hepimiz bunu biliyoruz" diye ekledi. Spears, "Duygularımı ve gözyaşlarımı gerçekten nasıl hissettiğimi göstermeyi çok isterdim ama nedense her zaman zayıf yönlerimi saklamak zorunda kaldım" dedi.

NE OLMUŞTU?

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, 2007’de yaşadığı psikolojik sorunlar gerekçe gösterilerek, akıl sağlığı ile ilgili endişeler nedeniyle 2008 yılında iki kez hastaneye yatırılmıştı. Ardından Spears'ın vasilik görevi, babası Jamie Spears'a verilmişti. Vasilik, demans ya da akıl hastalıkları nedeniyle kendi kararlarını veremeyen kişilere mahkeme tarafından bir koruyucu atanması anlamına geliyor.

Jamie Spears'a verilen vasilik yetkileri; şarkıcının malvarlıklarını, mali işlerini ve Spears'ın kişisel güvenliğini içeriyordu. Jamie Spears, kızının tüm varlığını yasal vasisi olarak kontrol etmeye başladı. 13 yıl boyunca babasının vasiliği altında yaşayan şarkıcı, 12 Kasım 2021'de Los Angeles'ta görülen dava sonrasında özgürlüğüne kavuştu. Dava sonucuna göre, Spears’ın kişisel hayatını ve tüm malvarlığını kontrol eden babasının vasiliğinin son verildi.

ASHGARI 'BRITNEY TİŞÖRTÜ' İLE DESTEK OLMUŞTU

Vasilik davası açan babasıyla süren hukuki mücadelesi sırasında da oynadığı kilit rol çok konuşulan Asghari, Instagram'da "Britney Tişörtü" giyerek şarkıcı için sosyal medyada büyük bir destek dalgası yaratmıştı.

Asghari, Spears'a 2021 yılının eylül ayında evlilik teklif etmişti. Çift nişanlılık dönemindeyken ilk çocuklarını beklediklerini duyurmuş ancak sonra Spears'ın düşük yaptığı açıklanmıştı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar