HBO Max, Fransa'da yayında: Euphoria'nın ertelenen yeni sezonu programda

HBO Max, Fransa'da yayında: Euphoria'nın ertelenen yeni sezonu programda
Fransa pazarına giren yayın kuruluşu Max'in CEO'su JB Perrette, kanalın 'House of the Dragon' prömiyeri için Paris'teydi. Perette, Max'in Fransa'daki yayın programında Euphoria'nın ertelenen üçüncü sezonunun da olduğunu söyledi.

Artı Gerçek - Warner Bros Discovery'nin bağımsız yayın kuruluşu olan ve bazı ülkelerde hâlâ HBO ismi ile birlikte varlık gösteren Max kanalı Fransa pazarına girdi.

Max, Fransa ve Belçika'daki yayınlarına bugün 'House of the Dragon'un yeni sezonu ile başlıyor. Ardından 26 Temmuz'da başlayacak olimpiyat oyunlarının yayınını da içeren gösterişli bir programı kitaplığına dahil etti.

'House of the Dragon'un prömiyeri için Paris'te bulunan Warner Bros Discovery'nin küresel yayın ve oyunlardan sorumlu CEO'su JB Perrette, Variety'ye verdiği demeçte, Max'in programına girecek yayınlar arasında 'Dune' ve 'Bloys' gibi beklenen yapımların yanı sıra 'Prophecy' ve bu kez lise çağlarında geçmeyeceğini doğruladığı popüler gençlik dizisi 'Euphoria'nın yakın zamanda ertelenen üçüncü sezonunun da yer alacağını söyledi.

Max, WarnerMedia ve Discovery'nin 2022'deki birleşmesinin ardından yayın hizmetinin yeniden markalandığı Mayıs 2023'teki ABD lansmanından bu yana 20'si Avrupa'da olmak üzere 65'ten fazla bölgede yayına girdi.

OLİMPİYATLAR DA MAX'TE

Perrette ayrıca, Max'in 3 bin 800 saatlik yayın sunacağı Olimpiyatlar ve sırada bekleyen pek çok heyecan verici proje nedeniyle son lansmanların "şimdiye kadarkilerin en iyisi" olduğunu söyledi.

"Fransa'da ve Avrupa genelinde, Olimpiyatların her dakikasını izleyebileceğiniz tek yer Max'tir, bu bizim için büyük bir avantaj" dedi. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar