Jennifer Lopez'in hayal kırıklığı: Konser biletleri satmıyor

Jennifer Lopez'in hayal kırıklığı: Konser biletleri satmıyor
Jennifer Lopez'in yeni turnesinin bilet satışı beklenen rakamın çok altına kaldı. Birçok biletin hâlâ satılamadığı turnedeki konser biletlerinin fiyatı 651 dolar ile 4198 dolar arasında değişiyor.

Artı Gerçek - Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, 'This is Me' turnesine bir ay kala bilet satışlarının çok düşük olması nedeniyle hayal kırıklığı yaşıyor.

Lopez'in gelecek ay başlayacak turnesinin bilet satışları beklenenin altında kaldı. Bilet satış şirketi Ticketmaster'ın verilerine göre, turnedeki konserlerde birçok bilet hâlâ satılmadı.

'TAYLOR SWIFT GİBİ RAKİPLERİNİ TAKİP EDİYOR'

Bazı kaynaklar da, turnesine bir ay kala konser biletleri elinde kalan Lopez'in ilham için Taylor Swift ve Madonna gibi rakiplerini takip ettiğini aktardı.

Özellikle Denver, Colorado ve Oklahoma'daki satışların çok düşük kaldığı turnenin 17 Ağustos'taki final konserinin biletlerinin çoğunun satılamadığı belirtiliyor.

Turnedeki konser biletlerinin fiyatı 651 dolar ile 4198 dolar arasında değişiyor.

ABD'de Pearl Jam ve Billy Joel gibi isimlerin konser biletleri tamamen tükenirken sahne şovlarıyla ünlü 54 yaşındaki Lopez'e olan ilginin düşük kalması tartışma yarattı.

2019'da Türkiye'ye gelen Lopez, Antalya'da verdiği konser için 1 milyon dolar almıştı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar