Kevin Costner'ın filmi Cannes'da prömiyerini yaptı: 'Bu filme her şeyimi verdim'

Kevin Costner'ın filmi Cannes'da prömiyerini yaptı: 'Bu filme her şeyimi verdim'
Kevin Costner'ın Amerikan İç Savaş'ını odağına alan ve dört bölümden oluşan 'Horizon: An American Saga' serisinin ilk filmi Cannes'da 10 dakika boyunca ayakta alkışlandı. Film için 38 milyon dolar harcayan oyuncu "Bu filme her şeyimi verdim" dedi.

Artı Gerçek - Hollywood oyuncusu Kevin Costner'ın yönetmenliğini üstlendiği 'Horizon: An American Saga' prömiyerini 77'nci Cannes Film Festivali'nde yaptı. 69 yaşındaki oyuncunun filmi, ilk gösterimi sonrası 10 dakika boyunca alkışlandı.

Başrolünde yer aldığı filmin aynı zamanda yönetmeni ve senaristi de olan Costner'ın izleyicilerle buluşturmaya hazırlandığı seri, Amerikan İç Savaş'ından öncesini ve sonrasını kapsayan 15 yıllık bir döneme odaklanıyor.

5f4y32jtsegvmkv6aieyhw.webp

'38 MİLYON DOLAR HARCADIM'

Dört filmden oluşan "An American Saga" serisinin bütçesini bulmakta zorlandığı söylenen oyuncu "Bu film için 20 milyon dolar harcadığımı söylemişlerdi. Bu doğru değil. Bu filme tam 38 milyon dolar harcadım. Gerçek rakam bu" dedi.

Costner, adını vermediği iki yatırımcı ile 'Horizon: An American Saga' adlı ilk filmin yapımcılığını üstlendi. Dört filmden oluşan serinin ilk iki filmi bu yaz sinemalarda vizyona girecek. Coster, şimdiden üçüncü filmin hazırlıklarına başladı ancak son iki filmin bütçesinin hâlâ yeterli olmadığı belirtildi.

xviweezcq0w63r9vp67ogg.webp

'HENÜZ BÜTÇEYİ BULAMADIK'

Oyuncu "Ne olursa olsun o filmler çekilecek ancak henüz bütçeyi bulamadık" ifadelerini kullandı.Yatırımcı arayışında olan Costner, "Her şeyimi bu filme verdim. İçinden geldiği gibi davranan, duygusal, parası olan ve Batı'ya gidecek birine ihtiyacım var" dedi.

Filmin kadrosunda Sienna Miller, Sam Worthington, Giovanni Ribisi, Jena Malone, Abbey Lee, Michael Rooker, Danny Huston, Luke Wilson, Isabelle Fuhrman, Tatanka Means, Owen Crow Shoe, Jamie Campbell Bower ve Thomas Haden Church gibi isimler yer alıyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar