M. Night Shyamalan imzalı Tuzak'tan yeni poster

M. Night Shyamalan imzalı Tuzak'tan yeni poster
Korku ve gerilim filmleriyle tanınan yönetmen M. Night Shyamalan'ın vizyon için geri sayıma başlayan filmi 'Tuzak'tan yeni bir poster yayınlandı. Film, 2 Ağustos’ta vizyonda olacak.

Artı Gerçek - 'Ölümsüz', ' Altıncı His' ve 'Ziyaret' gibi filmleriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan, M. Night Shyamalan imzalı 'Tuzak' filminden yeni poster yayınlandı.

Başrollerinde Josh Hartnett ve Ariel Donoghue’in yer aldığı filmde, Shyamalan'ın R&B şarkıcısı-söz yazarı kızı Saleka, konserin başrol oyuncusu Lady Raven'ı canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Hayley Mills ve Allison Pill oldu.

Film, bir pop konserine katılan bir baba ve genç kızın "karanlık ve uğursuz" bir olayın içerisinde olduklarını fark etmelerini konu alıyor.

Filmin yazarlığını ve yönetmenliğini yapan M. Night Shyamalan, Ashwin Rajan ve Marc Bienstock ile birlikte filmin yapımcılığını da üstleniyor. Steven Schneider ise filmin yürütücü yapımcılığını yapıyor.

SHYAMALAN VE WARNER BROS ANLAŞMASININ İLK FİLMİ

'Tuzak' filmi Shyamalan'ın Warner Bros. ile yaptığı ve 'çok yıllı yönetmenlik ve yapımcılık anlaşması' olduğu söylenen yeni anlaşma kapsamında yönettiği ilk film

FİLMİN KONUSU

Alfred Hitchcock’un yeni nesil varisi olarak gösterilen M. Night Shyamalan'ın yazıp yönettiği film, bir baba ve genç kızının gittikleri bir pop konserinde karanlık ve uğursuz bir olayın merkezinde yaşadıklarını anlatıyor.

Filmin yapımcılığını Ashwin Rajan, Marc Bienstock ile M. Night Shyamalan üstleniyor. Başyapımcı ise Steven Schneider.

Call Me by Your Name filminin de görüntü yönetmenliğini yapan Sayombhu Mukdeeprom görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin yapım tasarımcısı Debbie de Villa. Kurgusu Noëmi Preiswerk tarafından yapılan filmin müzikleri Herdĭs Stefănsdŏttir tarafından yapılmış. Müzik sorumlusu Susan Jacobs, kostüm tasarımcısı Caroline Duncan. Oyuncu seçimleri ise Douglas Aibel'a ait. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar