M. Night Shyamalan'ın yeni filmi 'Tuzak'tan ilk fragman yayınlandı

M. Night Shyamalan'ın yeni filmi 'Tuzak'tan ilk fragman yayınlandı
Yönetmen M. Night Shyamalan'ın yazıp yönettiği filmi 'Tuzak'tan ilk resmi fragman yayınlandı. Film 9 Ağustos 2024'te vizyona girecek.

Artı Gerçek - Başrollerinde Josh Hartnett, Ariel Donoghue ve Saleka Shyamalan’ın yer aldığı M. Night Shyamalan imzalı 'Tuzak' filminden resmi fragman yayınlandı.

Film, bir pop konserine katılan bir baba ve genç kızın "karanlık ve uğursuz" bir olayın içerisinde olduklarını fark etmelerini konu alıyor.

Filmin yazarlığını ve yönetmenliğini yapan M. Night Shyamalan, Ashwin Rajan ve Marc Bienstock ile birlikte filmin yapımcılığını da üstleniyor. Steven Schneider ise filmin yürütücü yapımcılığını yapıyor.

SHYAMALAN VE WARNER BROS ANLAŞMASININ İLK FİLMİ

'Tuzak' filmi Shyamalan'ın Warner Bros. ile yaptığı ve 'çok yıllı yönetmenlik ve yapımcılık anlaşması' olduğu söylenen yeni anlaşma kapsamında yönettiği ilk film.

ŞARKICI SALEKA BAŞROLDE

Josh Hartnett filmde, kızıyla birlikte popüler bir şarkıcının konserine katılan bir babayı konu alıyor. Ancak çok geçmeden etkinlikteki tuhaf polis faaliyetlerini fark ediyor ve konserin, polislerin seri katil "Kasap"ı yani kendisini yakalamak için kurduğu bir tuzak olduğunu anlıyor.

Shyamalan'ın R&B şarkıcısı-söz yazarı kızı Saleka, konserin başrol oyuncusu Lady Raven'ı canlandırırken, Hayley Mills, Marnie McPhail, Ariel Donoghue ve Allison Pill de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar