Penelope Cruz ve Antonio Banderas'ın başrollerinde olduğu 'Resmi Yarışma' seyirciyle buluşacak

Penelope Cruz ve Antonio Banderas'ın başrollerinde olduğu 'Resmi Yarışma' seyirciyle buluşacak
Yönetmenliğini Gaston Duprat ve Mariano Cohn'un birlikte üstlendiği "Resmi Yarışma", iyi bir film yapabilmek için ünlü bir film yapımcısı ile anlaşan zengin bir iş adamının hikayesini konu ediniyor.

Artı Gerçek - Sinema salonlarında bu hafta üçü yerli, 9 film vizyona girecek.

DECİBEL

6368b71fa6b95.jpg

Güney Koreli sinemacı In-ho Hwang'ın filmi "Decibel", bir stadyuma bomba yerleştirildiğini öğrendikten sonra ailesinin ve masum insanların hayatını kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişen eski kıdemli Yüzbaşı Do-yeong'un mücadelesini anlatıyor.

Korku, dram ve aksiyon türündeki filmin başrollerinde Rae-won Kim, Lee Jong-Suk ve Cha Eun-Woo yer alıyor.

ACİL DURUMDA JANE'İ ARA

20221130-bu-cuma-vizyonda-yer-alacak-filmler-belli-oldu-789733.jpg

Elizabeth Banks, Sigourney Weaver, Chris Messina, Wunmi Mosaku ve Kate Mara'nın rol aldığı "Acil Durumda Jane'i Ara", içine düştüğü zor durumdan kurtulmaya çalışırken hayatı tamamen değişen bir kadının hikayesini anlatıyor.

Filmin yönetmenliğini Phyllis Nagy'in üstlendiği filmin senaryosunu, Roshan Sethi ve Hayley Schore kaleme aldı.

VAHŞİ GECE

2015780-57624198.jpg

Tommy Wirkola'nın yönetmenliğini üstlendiği "Vahşi Gece"nin başrollerini David Harbour, John Leguizamo ve Beverly D'Angelo paylaşıyor.

Gerilim, aksiyon ve komedi unsurlarını bir arada işlendiği filmin konusu şöyle: "Bir grup paralı asker Noel akşamı zengin bir ailenin evine girip içerideki herkesi rehin aldığında, sürpriz bir dövüşçünün, diğer bir ifadeyle Noel Baba'nın da orada olacağına hazırlıklı değildirler ve Noel Baba, onlara neden bir aziz olmadığını göstermek üzere harekete geçecektir."

RESMİ YARIŞMA

thumbs-b-c-dcd8d458af68529d517ddd22ef193e66.jpg

Başrollerini Penelope Cruz ve Antonio Banderas'ın paylaştığı yönetmenliğini Gaston Duprat ve Mariano Cohn'un birlikte üstlendiği "Resmi Yarışma", iyi bir film yapabilmek için ünlü bir film yapımcısı ile anlaşan zengin bir iş adamının hikayesini konu ediniyor.

BUĞDAY TANESİ

bugday-tanesi-filmi-gercek-bir-mucadele-oykusunu-beyaz-perdeye-tasiyor-9261.jpg

Milletvekili Serkan Bayram'ın yaşam hikayesinden esinlenen "Buğday Tanesi", engelli bir bireyin mücadelesini beyaz perdeye taşıyor.

Şarkıcı Kutsi, Yeliz Akkaya ve Deniz Arna'nın başrollerinde oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Doğan Ümit otururken, müziklerini ise Yıldıray Gürgen yaptı.

ÇAKALLARLA DANS 6

cakallarla-dans-6-ne-zaman-cikacak-filme-katilan-yeni-isimler-kim-olacak-cakallarla-dans-6-konusu-ve-oyunculari.jpg

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu ve Didem Balçın'ın başrollerini paylaştığı Murat Şeker'in devam filmi "Çakallarla Dans 6"da, ekibin maceraları bu kez yurt dışına taşınıyor.

NECRONOMİCON KARA BÜYÜSÜ

3-bd66440c5490f864101987013d2e28dc.jpg

Mehmet Deniz Karakuzu, Belinay Açıkbaş ve Zöhre Alsan'ın rol aldığı, korku filmi "Necronomicon Kara Büyüsü", tehlikeli büyü kitabı Necronomicon'un yol açtığı olayları sinema perdesine taşıyor.

HAFTANIN ANİMASYONLARI

Mohammed Kheirandish'in yönettiği Türkiye, İran ve Rusya yapımı "Yunus Çocuk" ile Kanadalı yönetmen Sean Patrick O'Reilly'in filmi "Panda ve Sevimli Canavarlar" animasyon sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor.

Öne Çıkanlar