Sex Education'ın 4. sezon tanıtımı için Buenos Aires'teki dikilitaşa prezervatif takıldı

Yayınlanma:
A+ A-
Netflix'in orijinal yapımlarından Sex Education'ın 4. sezon tanıtımı için Buenos Aires'teki dikili taşa devasa boyutta bir prezervatif takıldı. Bu pazarlama taktiği ile dizinin yeni sezonuna olan ilginin arttırılması amaçlanıyor.

Artı Gerçek - Dijital dizi ve film platformu Netflix'in orijinal yapımı Sex Education'ın dördüncü sezonunun tanıtımları kapsamında, Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te bulunan dikilitaşa dev bir prezervatif takıldı.

Böyle bir tanıtım kampanyasının, yeni sezon öncesi diziye dair heyecan yaratmak ve ilgiyi arttırmak amacıyla yapıldığı öğrenildi.

İlk olarak 11 Ocak 2019 tarihinde Netflix'te yayınlanan, yaratıcısı Laurie Nunn olan komedi-dram türündeki dizinin konusu şöyle:

"Toy ve içine kapanık bir öğrenci olan Otis Milburn, cinsellik terapisti olarak çalışan ebeveynleriyle birlikte yaşamaktadır. Haliyle cinsellik sohbetlerinin tam ortasında büyüyen Otis, yıllar içerisinde bu konu üzerinde uzmanlaşmıştır. Otis, uzmanlığını okulda statü elde etmek için kullanabileceğini keşfeder. Zeki arkadaşı Maeve ile harekete geçer ve arkadaşlarının seksle ilgili problemlerini çözmek için gizli bir seks terapisi kliniği açar."

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar