Teoman'ın son albümünden ilk şarkısı yayında: 'Nevrozumun Zindanı'

Teoman'ın son albümünden ilk şarkısı yayında: 'Nevrozumun Zindanı'
Yayınlanma:
A+ A-
Teoman'ın gelecek yıl çıkaracağı albümün ilk teklisi olan 'Nevrozumun Zindanı' yayınlandı. Şarkıcı yaptığı açıklamada, çıkarmayı planladığı 'Ben, Zargana, Deus Ex Machina' adlı albümle beraber müzik kariyerini sonlandıracağını ifade etti.

Artı Gerçek - Teoman'ın gelecek yıl çıkaracağı 'Ben, Zargana, Deus Ex Machina' adlı albümünden ilk teklisi 'Nevrozumun Zindanı' tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Şarkının sözleri ve bestesi de Teoman'a ait.

Müzik hayatına "Ben, Zargana, Deus Ex Machina" albümüyle veda etmeye hazırlanan şarkıcı konuya ilişkin açıklamalar yaptı.

'BU ALBÜM ŞARKI YAZARLIĞIMI NOKTALAMAK İÇİN UYGUN'

Teoman, gelecek yıl yayınlamayı düşündüğü albümün son albümü olacağını ifade ettiği açıklamasında şunları söyledi:

Şarkı, size albümün estetik ve içerik anlamında nasıl olacağıyla ilgili bir fikir verecektir. Yani ticari bir albüm olmayacağıyla, alternatif bir albüm olacağıyla ilgili. Böyle bir albümün, şarkı yazarlığımı noktalamak için bana uygun olacağını düşündüm. Şarkılar hazır. Mayıs ayında stüdyo aşaması başlayacak. Bu tarz şarkıları sevenler için beklediklerine değecek bir albüm olması için elimden geleni yapacağım"

Şarkının aranjörlüğünü Safa Hendem üstlendi. Teoman'a enstrümanlarda Korhan Futacı, Safa Hendem ve Ediz Hafızoğlu eşlik etti.

Nevrozumun Zindanı adlı yeni şarkının video klibinin yönetmenliğini ise Kemal Başbuğ üstlendi. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar