Arınç'tan Gökçek'e: Altını kirletmiş

Arınç'tan Gökçek'e: Altını kirletmiş
Bülent Arınç, ‘Gezi'de onu Başbakan yapacaklardı' diyen Melih Gökçek'e Hint Atasözlü sert bir yanıt verdi.  POLİTİKA- Ankara Büyükşehir Belediye...

Bülent Arınç, ‘Gezi'de onu Başbakan yapacaklardı' diyen Melih Gökçek'e Hint Atasözlü sert bir yanıt verdi. 

POLİTİKA- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in sözlerine eski Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç'tan yanıt geldi. Bülent Arınç, Twitter'daki hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Melih Gökçek, uzun bir aradan sonra ahlak dışı bir yalana ve iftiraya başvurdu. Belli ki bir sıkıntısı var ve hedef şaşırtmak istiyor. Bir Hint Atasözünde denir ki: ‘EĞER BİRİLERİ OTURDUĞU KOLTUKTAN KALKMAKTA SIKINTI YAŞIYORSA KESİNLİKLE ALTINI KİRLETMİŞTİR" dedi.

Bülent Arınç, Melih Gökçek'in birbiriyle çelişen açıklamalarının görüntüsünü de paylaştı.

Bülent Arınç açıklamasında "Melih Gökçek'in hezeyanlarını bu açıdan değerlendirmek ve ciddiye almamak gerek. Artık siyasetin komedi unsuru olmuştur. Gülüp geçin… İ.Melih Gökçek "Devam edebildiğin kadar et" mantığını her sahada uygulayıp; yalana,iftiraya, çirkefliğe de devam edebildiği kadar ediyor. Ülkemizin; ÜÇ HARFLİ belediye başkanının komikliklerinden ve üstündeki okların hedefini şaşırtma çabalarından daha önemli meseleleri var" ifadelerini kullandı.

Öne Çıkanlar