Erdoğan'dan 18'inci yıl mesajı: Dün bitti, bugün yeni bir gün

Erdoğan'dan 18'inci yıl mesajı: Dün bitti, bugün yeni bir gün
'18 yıldır olduğu gibi bundan böyle de tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ilkeleriyle yürümeye devam edeceğiz.'

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 18. kuruluş yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajda "Dostlarım dün bitti, geçti gitti. Bugün yeni bir gündür. Aydınlık Türkiye için geleceğimiz için yeniden yollara düşme günüdür" dedi.

Erdoğan, 14 Ağustos 2001'de kurulan AKP’nin 18. yılı dolayısıyla paylaştığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

"Aziz Milletim, AK Parti, partilerden bir parti değil, bir millet hareketi olarak çıktığı bu yolda 18'inci yılını kutluyor. AK Parti'yi anlamak için önce Türkiye'yi ve Türk milletinin kutlu yürüyüşünü anlamak gerekir. Kardeşlerim, dün bitti. Bugün ne geçmişin karanlığına ağıtlar yakacağız ne de dünkü başarılarımıza destanlar yazacağız. Dostlarım dün bitti, geçti gitti. Bugün yeni bir gündür. Aydınlık Türkiye için geleceğimiz için yeniden yollara düşme günüdür. Bu anlayıştan hareketle 18 yıldır olduğu gibi bundan böyle de milletimizle birlikte bu kutlu yürüyüşte 'Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet' ilkeleriyle 2023 hedeflerimize doğru azim, gayret ve kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar