İstanbul ilçe örgütleri Çağlayan'da: CHP'de Adalet ve Demokrasi Nöbeti devam ediyor

İstanbul ilçe örgütleri Çağlayan'da: CHP'de Adalet ve Demokrasi Nöbeti devam ediyor
Yayınlanma:
A+ A-
CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın, Yargıtay 3. Ceza Dairesi'nin Atalay ile ilgili "hak ihlali" kararı veren AYM üyeleri hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından İstanbul Adliyesi'nde başlattığı "Adalet ve Demokrasi Nöbeti"ne ilçe örgütleri devam etti.

Artı Gerçek - Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) İstanbul İl Başkanlığı tarafından başlatılan "Adalet ve Demokrasi Nöbeti" İstanbul ilçe örgütleri tarafından sürdürüldü.

CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın, Yargıtay 3. Ceza Dairesi'nin Türkiye İşçi Partisi (TİP) Hatay Milletvekili Can Atalay ile ilgili "hak ihlali" kararı veren Anayasa Mahkemesi üyeleri hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından Çağlayan'da bulunan İstanbul Adliyesi'nde başlattığı "Adalet ve Demokrasi Nöbeti"ne bugün ilçe örgütleri devam etti.

yeni-proje-16.jpg

CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik'in geçen hafta pazartesi günü partililerle birlikte İstanbul Adliyesi önünde başlattığı "Adalet ve Demokrasi Nöbeti"ne bugün CHP Gaziosmanpaşa, Beylikdüzü ve Maltepe ilçe örgütleri devam etti.

Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi önünde bir araya gelen CHP'li ilçe örgütleri üyeleri, "Haki hukuk, adalet" sloganları attı. (ANKA)

Öne Çıkanlar