Özgür Özel - Erdoğan görüşmesi öncesi Devlet Bahçeli'den yüzüklü, dosyalı mesaj

Özgür Özel - Erdoğan görüşmesi öncesi Devlet Bahçeli'den yüzüklü, dosyalı mesaj
Devlet Bahçeli'den, Erdoğan ile Özel'in görüşmesi öncesi dikkat çeken bir paylaşım geldi. Bahçeli, "Allah bana yeter" ifadelerinin yer aldığı yüzüklü fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Bahçeli'nin elinin altında bir dosya olması ise dikkat çekti.

Artı Gerçek - Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP'ye ve genel başkanı Özgür Özel'e iade-i ziyareti öncesi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den manidar bir paylaşım geldi.

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Bahçeli "Allah bana yeter" yazılı bir yüzükle elinin altında bir dosyanın olduğu fotoğrafı paylaştı. Bahçeli'nin elinin altında bir dosya olması ise dikkat çekti.

Bahçeli, bugün partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan ile Özgür Özel görüşmesine değinen Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanı'mızın yaptığı ikili görüşmelerin çarpıtılmasını hayretle, ibretle takip ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanı'mız doğal olarak herkesle görüşebilir, konuşabilir, dinleyebilir, bizce hiçbir mahsuru ve sakıncası yoktur" dedi.

whatsapp-image-2024-06-11-at-15-57-22.jpeg

Öte yandan Bahçeli'nin taktığı yüzük de dikkat çekti. Yüzükte "Allah bana yeter" ifadeleri yer aldı. Bahçeli, yüzüğünün yer aldığı fotoğrafı kişisel Instagram hesabından da paylaştı.

Bahçeli'nin yüzüklü paylaşımı sosyal medyada da gündem olurken Erdoğan-Özel görüşmesi öncesi yapılan paylaşımın manidar olduğuna dair yorumlar yapıldı.

18 YIL SONRA İLK KEZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 16.00'da CHP'ye iade-i ziyarette bulunacak. Erdoğan en son 2006 yılında CHP genel merkezine gitmişti.

Erdoğan, CHP’nin yeni genel merkezine taşınması dolayısıyla dönemin CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunmuştu. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar