Aziz Yıldırım adaylığını açıkladı: Kazanırsak Mourinho'yu getireceğim

Aziz Yıldırım adaylığını açıkladı: Kazanırsak Mourinho'yu getireceğim
Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım aday olma kararı aldı. Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada teknik direktörlük konusunda Jose Mourinho ile görüştüğünü kazanırsa büyük ihtimalla Mourinho'yu getireceğini söyledi.

Artı Gerçek - Fenerbahçe başkanlığına yeniden aday olacağını açıklayan Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım, teknik direktörlük konusunda Jose Mourinho ile görüştüğünü açıkladı. Yıldırım, Mourinho ile 2 saat yüz yüze görüştük, kazanırsak büyük ihtimalle getireceğim" dedi.

TRT Spor'un da içinde olduğu bazı kanallara açıklama yapan Yıldırım, geçmişteki hataları tahlil ederek aday olma sürecini başlatacağını şu ifadelerle dile getirdi:

"Aday olmamın sebebi 6 yıldır dışarıda kalmamız ve Fenerbahçe'yi takip etmemiz. Bu sürede bizlerin yaptığı hataları tahlil ederek aday olma sürecini başlatıyoruz. Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz ama Fenerbahçe'nin büyüklüğünü daha büyük hale getirecek şekilde bir organizasyon içerisine gireceğiz."

YÖNETİM AÇIKLAMASI: BENİM AĞZIMDAN ÇIKMAYAN BİLGİLERE İTİBAR ETMEYİN

Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, başkan adaylığı ile ilgili henüz yönetim veya kurul listesi hazırlamadığını belirterek, "15 Mayıs Çarşamba günü yapacağım basın toplantısının ardından çalışmalara başlayacağım ve yönetimime / kurullara düşündüğüm isimlerle görüşeceğim" dedi.

Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, 15 Mayıs Çarşamba günü basın toplantısı düzenleyecek.

Yıldırım, sosyal medyada adaylık ve yönetim listesi ile ilgili çıkan haberlere yönelik yazılı açıklama yaptı. Yıldırım, "Sosyal medyada benim adıma bazı gerçek olmayan yönetim listeleri yayınlanarak dezenformasyon oluşturulmaktadır. Ben henüz bir yönetim veya kurul listesi hazırlamadım. 15 Mayıs Çarşamba günü yapacağım basın toplantısının ardından çalışmalara başlayacağım ve yönetimime / kurullara düşündüğüm isimlerle görüşeceğim. Bu tip manipülatif paylaşımlar son derece ayıptır. Daha önce de defalarca ifade ettiğim gibi, benim ağzımdan çıkmayan bu tip yalan bilgilere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederim." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar