Fenerbahçe-Monaco maçı sonrası arbede: Taraftarlarla basketbolcular birbirine girdi

Fenerbahçe Beko, EuroLeague Play-Off dördüncü maçında Monaco’ya 65-62 mağlup olurken karşılaşmanın ardından basketbolcular ile taraftarlar birbirine girdi. Fenerbahçe Başantrenörü Jasikevicius "EuroLeague ve Monaco'dan özür dilerim" dedi.

Artı Gerçek - Turkish Airlines EuroLeague 2023-24 sezonu Play-Off dördüncü maçında Fenerbahçe Beko, Monaco’ya 65-62 yenilerek Final Four biletini son maça bırakırken karşılaşma sonrası ortalık karıştı.

Karşılaşmanın son düdüğünün hemen ardından Fenerbahçeli taraftarlarla Monacolu oyuncular arasından gerginlik yaşandı. Saha bir anda karışırken iki takımın teknik ekibi araya girerek olayları yatıştırmaya çalıştı.

ALİ KOÇ'UN OĞLU DA SAHAYA İNDİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un oğlu Kerim Rahmi Koç, maçın bitimiyle sahaya gelerek Monacolu basketbolculara parmak salladığı görüldü.

fenerbahce-beko.jpg

'EUROLEAGUE VE MONACO'DAN ÖZÜR DİLERİM'

Maçın ardından olaylar hakkında konuşan Fenerbahçe Başantrenörü Jasikevicius, "Son dakikalarda ve maçın sonrasında yaşananlar için EuroLeague ve Monaco'dan özür dilerim. Bu Fenerbahçe değil, bu biz değiliz. Bu karşılaşmada elimizden geleni yaptık. Oyuncular savaştı ama olmadı. Bir sonraki maçta Monaco'ya gideceğiz ve çılgınlar gibi savaşacağız" dedi. (SPOR SERVİSİ)

Öne Çıkanlar