Kayserispor, Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı'ya saldırıldığını açıkladı

Kayserispor, Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı'ya saldırıldığını açıkladı
Yayınlanma:
Güncelleme: 19 Ekim 2020 18:34
A+ A-
Kayserispor, Sivasspor maçı sırasında kulüp başkanı Berna Gözbaşı'nın kızının ve diğer aile fertlerinin bulunduğu locaya saldırıldığını duyurdu.

Süper Lig’in 5. haftasında oynanan Kayserispor’un Sivasspor ile oynadığı karşılaşmada ev sahibi takımın kulüp başkanı Berna Gözbaşı’nın locasına saldırıldığı iddia edilmişti. Kayserispor Kulübü resmi sosyal medya hesabından iddiaları doğruladı. Kulübden yapılan açıklama açıklama şu şekilde: 

"17.10.2020 Cumartesi günü Sahamızda oynadığımız Demir Grup Sivasspor maçı sırasında aralarında Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı’nın kızının ve diğer aile fertlerinin bulunduğu locaya bir saldırı gerçekleşmiştir.

Pandemi nedeniyle rakip takım taraftarlarının bulunmadığı ortamda, Sayın Berna Gözbaşı’nın geçmişte ÖSS derecesi bulunan ve Türkiye’nin yetiştirdiği ender gençlerden biri olan kardeşi Ozan Gözbaşı’nı darp eden, kızının yaşanan arbedede nefesinin kesilip, bayılmasına neden olan bu kişileri "Kayserispor Taraftarı" olarak görmemiz mümkün değildir.

Kulüp Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı ve kardeşi Ozan Gözbaşı başta olmak üzere tüm Gözbaşı ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yaşanan olayı şiddetle kınıyoruz."

Öne Çıkanlar