TFF, 'Stefan Kuntz' iddialarını yalanladı

TFF, 'Stefan Kuntz' iddialarını yalanladı
Yayınlanma:
A+ A-
TFF, Stefan Kuntz ile yolların ayrıldığına yönelik iddiaları yalanladı. Açıklamada, "A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ne resmi olarak davet edilmiştir" denildi.

Artı Gerçek - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Stefan Kuntz hakkındaki "Yollar ayrıldı" iddialarına ilişkin açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, Kuntz'un toplantıya davet edildiği ve Kuntz ile ilgili haberler ve iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan ve "TFF, A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'u Toplantıya Davet Etti" başlığıyla servis edilen açıklama şöyle:

"Bir süredir yazılı, görsel ve dijital medyada yer alan A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz ile ilgili haberler ve iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

Türkiye Futbol Federasyonu sözleşmesi devam eden A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'u 20 Eylül Çarşamba günü TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile toplantı yapmak üzere Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ne resmi olarak davet etmiştir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla duyurulur.

Türkiye Futbol Federasyonu"

Öne Çıkanlar