Akaryakıt istasyonu çalışanını darp eden iki şüpheli tutuklandı

Akaryakıt istasyonu çalışanını darp eden iki şüpheli tutuklandı
Sancaktepe'de akaryakıt istasyonunda aracın tanıtım kartı ile plakasının farklı olması nedeniyle benzin verilmeyen iki kişi istasyon çalışanını darp etti. Gözaltına alınan üç kişiden ikisi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Artı Gerçek - İstanbul Sancaktepe'de akaryakıt istasyonuna gelen bir kişiye, aracın tanıtım kartı ile plakasının farklı olması nedeniyle benzin verilmedi. Sürücü istasyondan ayrıldıktan bir süre sonra oğlu ve bir arkadaşı ile yeniden akaryakıt istasyonuna geldi. İstasyon çalışanı Abdulkadir Ramazanoğlu'na saldıran şüphelilerden ikisi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay, 3 Aralık Pazar günü saat 20.00 sıralarında Safa Mahallesi'nde bulunan bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Araç tanıtım kartı ile plakanın farklı olmasından dolayı, istasyon çalışanı Abdulkadir Ramazanoğlu, sürücü Remzi T.'ye yakıt veremeyeceğini söyledi. İddiaya göre istasyon şefi ile görüşen otomobil sürücüsü, aracına yakıt alırken istasyon çalışanı Ramazanoğlu ile tartışmaya başladı. Ardından Ramazanoğlu, dinlenme odasına gitti. Otomobil sürücüsü Remzi T. istasyon dışında telefonla birilerini aradı. Kısa süre sonra olay yerine araçlarıyla Remzi T.'nin oğlu Mehmet Ali T. ve arkadaşı Yusuf İslam A. geldi.

Mehmet Ali T. ve arkadaşı Yusuf İslam A. istasyon çalışanı Abdulkadir Ramazanoğlu'nu darp etti. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan üç kişi adliyeye sevk edildi. Mahkeme, Sürücü Remzi T. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, Mehmet Ali T. ve arkadaşı Yusuf İslam A. tutuklanarak Maltepe Cezaevine gönderildi. (DHA)

Öne Çıkanlar