ATV'den yeni dizi; Yıldızlarla dolu yeni dizi Ben Bu Cihan'a Sığmazam'ın tahtını sallamaya geliyor

ATV'den yeni dizi; Yıldızlarla dolu yeni dizi Ben Bu Cihan'a Sığmazam'ın tahtını sallamaya geliyor
Başrollerini Burak Deniz, Gürkan Uygun, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Mesut Akusta'ın paylaştığı Şehrazad dizisi için hazırlıklar tamamlandı

Yeni bir atv dizisi olan Şehrazad, sete çıktı! Bu heyecan verici gelişme ile birlikte izleyicilerin merakla beklediği dizi için hazırlıklar hız kazanmış durumda. Başrollerini ünlü oyuncuların üstlendiği bu yeni dizinin, seyircilere büyük bir keyif ve heyecan yaşatacağı şimdiden konuşulmaya başlandı.

Şehrazad dizisi, iddialı senaryosu ve etkileyici oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu dizi, izleyicilere sürükleyici bir hikaye sunmayı hedefliyor. Ayrıca, dizi setindeki çalışmaların başlamasıyla birlikte, yapımcı ve yönetmen ekibinin de büyük bir özveriyle çalıştığı görülüyor.

sehrazad-sete-cikti-h43069-0d056.jpg

YENİ DİZİ ATV'DE YAYIMLANACAK

Dizidoktoru.com'daki habere göre; Dizi sektörüne Sefirin Kızı dizisiyle giren Kaderimin Oyunu, Hayaller Hayatlar, Kendi Düşen Ağlamaz, Bir Küçük Gün Işığı ve Kardeşlerim dizileriyle devam eden NGM Yapım yine iddialı bir projeyle atv ekranında yayında olacak. Başrollerini Burak Deniz, Gürkan Uygun, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Mesut Akusta'ın paylaştığı Şehrazad dizisi geçen hafta sete çıktı. Bir yörük kızıyla polisin imkansız aşkını konu alan dizi eylül ayında atv'de yayınlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor, senaryosu ise Eda Tezcan' ait!

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar