FOX TV dizisinden kötü haber geldi! Dizi için apar topar final kararı verildi

FOX TV dizisinden kötü haber geldi! Dizi için apar topar final kararı verildi
FOX TV'nin sevilen dizisi Kopuk için üzücü bir haber geldi. Dizinin final yapacağı öğrenildi ve izleyiciler tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılandı.

Kopuk dizisi, başarılı oyunculuk performansları ve sürükleyici senaryosuyla dikkat çekiyordu. Ancak yapılan açıklamaya göre, dizi için apar topar final kararı alındı. Bu karar, izleyiciler arasında büyük bir hayal kırıklığı yarattı.

Dizinin hayranları, sosyal medyada final kararına tepki gösterirken, yapımcı şirket ve dizi ekibinden de konuyla ilgili resmi bir açıklama bekleniyor.

kopuk-850x564.jpg

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; MedYapım’ın FOX için çektiği “Kopuk” dizisinin geçen cumartesi günü yayınlanan bölümü ekran ömrü konusunda önem taşıyordu.

kopuk-1.jpg

Kopuk dizisi modern bir Robin Hood hikâyesini ekrana taşıyor. İlk iki bölümü beklentinin altında izlenen dizinin 3. Bölümünün reyting performansı final yapıp yapmayacağı konusunda önem taşıyordu. Dizinin reytinglerinin az da olsa biraz artması nedeniyle 4. Bölümün sonuçlarına da bakılacağı, eğer yine yükselmezse 5. Bölümde final yapacağı öğrenildi.

“Kopuk” biterse yerine yine MedYapım’ın “Korkma Ben Yanındayım” dizisinin yayınlaması bekleniyor.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Merkezi

Öne Çıkanlar