AKP’li adayın Maldivler’de fotoğraf çektirdiği otelde 5 gecelik paket tur 82 bin lira

AKP’li adayın Maldivler’de fotoğraf çektirdiği otelde 5 gecelik paket tur 82 bin lira
AKP’li eski vekil ve belediye başkan adayının Maldivler pozu gündem olmuştu. Filiz’in Maldivler sahilinde fotoğraf çektirdiği Constance Halaveli Resort’ta 5 gece 6 günlük kişi başı paket tur, 82 bin liradan başlıyor.

Artı Gerçek - Eski AKP Çankırı Milletvekili ve Çankırı Belediye Başkan adayı Hüseyin Filiz'in de sosyal medya hesabından bir ay önce ailesiyle birlikte Maldivler'de yaptığı tatilden paylaştığı fotoğraflar gündem oldu. Filiz’in Maldivler sahilinde fotoğraf çektirdiği Constance Halaveli Resort’ta 5 gece 6 günlük kişi başı paket tur, 82 bin liradan başlıyor.

AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı'nın sosyal medya hesabından, Monaco Yat Kulübü'nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaşması tepki topladı. Bursalı'nın Monaco'dan yaptığı paylaşımın ardından Filiz’in tatil paylaşımı da gündem oldu.

Sözcü’den Tarık Işık’ın haberine göre, Filiz’in plajından fotoğrafını paylaştığı Constance Halaveli Resort, Maldivler’deki en revaçta otellerden biri olarak biliniyor. Otel adını da Maldivler Halaveli adasından alıyor. Filiz’in Maldivler sahilinde fotoğraf çektirdiği Constance Halaveli Resort’ta konaklamak kişi başı 8 emekli maaşı tutuyor. 5 gece 6 günlük kişi başı paket tur, 82 bin liradan başlıyor

Öte yandan, Çankırı’da MHP’nin adayı İ. Hakkı Esen yüzde 59.80 ile seçimi kazanırken, AKP’li Filiz yüzde 31.23 oyda kaldı.(Kaynak)

Öne Çıkanlar