Artı Gerçek-Artı TV editörü Hicran Cengiz'e TMMOB'den basın ödülü

Artı Gerçek-Artı TV editörü Hicran Cengiz'e TMMOB'den basın ödülü
Yayınlanma:
A+ A-
Artı Gerçek-Artı TV editörü Hicran Cengiz, 8 Kasım Dünya Şehircilik Günü Kolokyumu kapsamında TMMOB Şehir Plancıları Odası basın ödülü alan gazeteciler arasında yer aldı.

Artı Gerçek - 8 Kasım Dünya Şehircilik Günü Kolokyumu kapsamında TMMOB Şehir Plancıları Odası tarafından verilen basın ödülleri belli oldu. Artı Gerçek-Artı TV editörü Hicran Cengiz de ödül verilen gazeteciler arasında yer aldı.

TMMOB Şehir Plancıları Odası tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kent Planlama Basın Ödülleri, bu bu 47’ncisi düzenlenen 8 Kasım Dünya Şehircilik Günü Kolokyumu kapsamında, yaptıkları haber veya yayınlarla kentsel sorunları ve kamusal alanlara dair müdahaleleri gündemleştirmeleri, kent kültürüne ve kentlilik bilincine yaptıkları katkıların yanı sıra, Şehir ve Bölge Planlama bilimi ile mesleğin bilimsel ve teknik görüşlerine duyarlılık gösterdikleri düşünülen basın kuruluşlarına ve/veya basın mensuplarına verilmektedir.

Şubelerimizden gelen öneriler doğrultusunda Yönetim Kurulumuz tarafından aşağıda isimleri belirtilen basın kuruluşlarına/mensuplarına 2023 Yılı Kent Planlama Basın Ödülü verilmesi uygun görülmüştür. Kent planlama bilimine gösterdikleri duyarlılıktan dolayı bir kez daha teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz

Tören de ödül alan gazeteciler:

  • Sonsöz Gazetesi/ Ali Baran Fayık
  • Sözcü gazeteci/ Gökmen Ulu
  • Artı Gerçek- Artı TV/ Hicran Cengiz
  • Kazım Kızıl"

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar