Aybimaş yöneticisinden tehdit: BİM'in CEO'su denen Cino...

Yayınlanma:
A+ A-
Aybimaş marketler zincirinin yöneticisi, iktidarın hedefindeki Galip Aykaç'ı kameraların önünde tehdit etti: "BİM'in CEO'su denen Cino, Kırıkkale'deki BİM'leri kapattıracağız. Kardeşlerimiz haddini bildirecek."

Artı Gerçek - Hükümet ile BİM arasında yaşanan kavganın yankıları devam ederken BİM'e yönelik tehditler de artıyor. Kırıkkale'deki Aybimaş isimli marketler zincirinin Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'FETÖ' imasında bulunarak hedef göstermesinin ardından istifa eden BİM CEO’su Galip Aykaç’ı tehdit etti.

Ayan, aralarında TRT mikrofonunun da olduğu medya kuruluşlarının önünde şunları söyledi:

'ÖYLE KUDURMUŞ Kİ...'

"Aybimaş ailesi olarak 25 yerel marketimizde yedi yüz elli kişiye iş istihdamı sağlayan yerli ve milli firmayız. Her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız. Şehit kanlarıyla yoğrulmuş vatan topraklarımızda binlerde iş adamı yetişmiştir. Bunlar hiç bir zaman devletine başkaldırıp kafa tutmamıştır. Halkına hizmet edip devletine vergisini ödemiştir. Ancak bu ahlaksız bu densiz BİM'in cinosu öyle kudurmuş ki kendisinde bir kudret görüp haddini aşarak devletimize ve devlet büyüklerimize hakaret etmiştir. BİM'in cinosunun bu hadsizliğine öyle bir cevap ile başlayacağız ki Kırıkkalemizden başlayarak tüm illerimizde bu harekat dalga dalga büyücek ve siz bu dalganın altında kalacaksınız. Nasıl ki denizler dalgalar ile pisliği kenara atıyorsa bizde sizi bu dalgalar ile kenara atacağız. Kırıkkale’mizde Aybimaş olarak başlattığımız bu proje ile BİM’lerde çalışan kardeşlerimizi halkımızı BİM’e tedarik işi yapan esnafımızı mağdur etmeyecektir.”

BİM'DE ÇALIŞANLAR AYBİMAŞ'A ALINACAK

"Şehrimizde bulunan BİM şubelerinde çalışan tüm kardeşlerimizi yarın itibariyle Aybimaş’a işe başlatacağız. Şehrimizin mahallerinde bulunan BİM marketlerinin faaliyetlerinin son bulması durumunda aynı gün aynı bölgeye Aybimaş marketi açacağız. Bölgemizde BİM’e yerel tedarik işi yapan firmaları mağdur etmeden tedarik işlerini Aybimaş’a yönlendireceğiz. Zaman birlik olma zamanıdır savaşlar günümüzde tank ve tüfekle değil ekonomik silahlar ile yapılmaktadır. Bizim elimizde de güçlü silahlarımızın olduğunu devlet düşmanları bilmelidir." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar