Hayko Cepkin'den CHP'li Özgür Özel'e: Hepinize güle güle

Hayko Cepkin'den CHP'li Özgür Özel'e: Hepinize güle güle
Yayınlanma:
A+ A-
Şarkıcı Hayko Cepkin, CHP Grup Başkanı Özgür Özel'in paylaşımını alıntılayarak CHP'ye eleştiride bulundu. Cepkin, "Gayet ciddiyiz. Hepinize güle güle. Hatta boynunuz bükük özür dileyerek" dedi.

Artı Gerçek - Şarkıcı Hayko Cepkin, CHP Grup Başkanı Özgür Özel'in paylaşımını alıntılayarak CHP'ye tepkisini dile getirdi ve "gülmüyorum, kimse de gülmüyor onu da iyi biliyorum. Gayet ciddiyiz. Hepinize güle güle" ifadelerine yer verdi.

Özel, "Mazeret üretmeyeceğiz, mazeret üretirsek bu sonuç tekrarlanır. Her şeye rağmen kazanmalıydık, her şeye rağmen kazanacağız! Kazanmak için bugünden itibaren çalışmaya başlıyoruz" notuyla Habertürk yayınında söylediği sözleri alıntıladı.

'SABAH SABAH TÖVBE TÖVBEEE'

Şarkıcı Hayko Cepkin, Özel'in bu paylaşımını alıntılayarak şu yanıtı verdi:

"Hahahhahahahahahah. 'Mazeret üretmeyeceğiz yoksa Bir sonrakine kaybederiz' diyorsunuz ya, hah işte tam orası normalde 'bir gülme geliyor' denmelik bir yer, ama gülmüyorum, kimse de gülmüyor onu da iyi biliyorum. Gayet ciddiyiz. Hepinize güle güle. Hatta boynunuz bükük özür dileyerek. Bir de 'çalışmaya başlıyoruz'lar falanlar filanlar.... Sabah sabah tövbe tövbeee....." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar