Kaptan Şehmus Özer'den şampiyonluk mesajı: 'Bu armaya hep birlikte sahip çıkın'

Amedspor'un vefat eden Kaptanı Şehmus Özer'in sesinden tebrik mesajı yayınlandı. Özer'in ailesi tarafından kaleme alınan mesajda "Sizlerden ricam bu armaya hep birlikte sahip çıkın ve bu takımın etrafında hep birlikte kenetlenin" ifadelerine yer verildi.

Artı Gerçek - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grupta 80 puanla lider olan Amedspor, kendi sahasında Menemenspor'la karşılaştı. Golsüz biten maçın sonunda Amedspor Şampiyonluğunu ilan etti.

Yeşil kırmızılı Amedsporlu futbolcular sahaya çıktıktan sonra el ele tutuşarak, rahmetli kaptan Şehmus Özer'i temsilen yapılan konuşmayı dinleyerek şampiyonluk sözü vermişti.

Amedspor sosyal medya hesabından ailesi tarafından yazılan metni yapay zeka kullanılarak seslendiren Kaptan Özer'in videosu paylaşıldı. Videoda Özer, "AMEDSpor sevdalıları olarak bu şampiyonluğu çok ama çok bekledik. Bugünleri görmek için çok sabrettik ve bu zaferin tadını çıkaracağız. Bu şampiyonlukta emeği geçenleri tebrik ediyor. Bizlere bu mutluluğu yaşatan herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum" ifadelerine yer verildi.

Özer'in sesinden "Sizlerden ricam bu armaya hep birlikte sahip çıkın ve bu takımın etrafında hep birlikte kenetlenin. Birbirinize sıkıca sarılıp, kardeşlik ruhunuzdan taviz vermeyerek bu takımı hak ettiği yerlere getirin. Büyük AMEDSpor ailesi şampiyonluk hepimizi hayırlı olsun. Mücadelenizle, sevginizle ve sahiplenmenizle gurur duyuyorum. Kaptanınızı dinlediğiniz için teşekkürler. Kendinize ve armamıza iyi bakı" mesajı yaınlandı.

Özer'in videosunda şu ifadelere yer verildi:

“Merhaba Sevgili AMEDspor ailesi, ben kaptanınız Şeyhmus Özer, Özlem ve hasretle yıllardır beklediğimiz bu şampiyonluğun mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günde sizlerle medya ekibimiz tarafından düşünülmüş, ailem tarafından yazılmış bir tebrik mesajı seslendireceğim. Bu metin her ne kadar ailem tarafından yazılmış olsa bile aynı hisler ve heyecanlar benim hissettiğim duygulardır. Biz camia olarak, AMEDSpor sevdalıları olarak bu şampiyonluğu çok ama çok bekledik. Bugünleri görmek için çok sabrettik ve bu zaferin tadını çıkaracağız. Bu şampiyonlukta emeği geçenleri tebrik ediyor. Bizlere bu mutluluğu yaşatan herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Şampiyonluk bu camiayı, bu takıma ve bu şehre çok yakıştı. Bugün ailemiz için en güzel günlerin başlangıcı oldu, En güzel başarılar ve şampiyonluklar bizimle olsun. Sizlerden ricam bu armaya hep birlikte sahip çıkın ve bu takımın etrafında hep birlikte kenetlenin. Birbirinize sıkıca sarılıp, kardeşlik ruhunuzdan taviz vermeyerek bu takımı hak ettiği yerlere getirin. Büyük AMEDSpor ailesi şampiyonluk hepimizi hayırlı olsun. Mücadelenizle, sevginizle ve sahiplenmenizle gurur duyuyorum. Kaptanınızı dinlediğiniz için teşekkürler. Kendinize ve armamıza iyi bakın.” (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar