Kızılay yöneticisinin CV'si gündem oldu: İlkokulda başkan oldu

Kızılay yöneticisinin CV'si gündem oldu: İlkokulda başkan oldu
Yayınlanma:
A+ A-
Genç Kızılay Uluslararası İlişkiler Birimi Başkanı Özdemir’in özgeçmişinde, "Beşinci sınıfta okul başkan yardımcısı oldu. Başkanlık serüveni lisede de devam etti" denildi. Özdemir'in CV'si gündem olunca, kurumun internet sitesi bir süre erişime kapatıldı.

Artı Gerçek - Maraş depreminin ilk günlerinde çadır ve gıda satan Kızılay'da kadrolaşmanın geldiği boyut da tepkilere neden oluyor. Kurumda son olarak, Genç Kızılay Genel Başkan Yardımcısı ve Uluslararası İlişkiler Birimi Başkanı Furkan Özdemir'in özgeçmişi (CV) gündem oldu.

Özdemir'in Genç Kızılay'ın internet sitesinde yer alan özgeçmişinde, şu ifadeler kullanıldı. "Beşinci sınıfta okul başkan yardımcısı, sekizinci sınıfta okul başkanı seçildi. Eğitim hayatının erken dönemlerinde başlayan başkanlık serüveni lisede de devam etti. 4 senede 4 lise değiştirdi ve 4 farklı okulda, okul başkanlığı yaptı..."

Faruk Özdemir'in gündem olmasının ardından, özgeçmişinin yer aldığı Genç Kızılay'ın internet sitesi bakım çalışması yapıldığı gerekçesiyle erişime kapatıldı. Bir süre sonra site yeniden erişime açıldı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar