MasterChef All Star'da elenen yarışmacı belli oldu

MasterChef All Star'da elenen yarışmacı belli oldu
Yayınlanma:
A+ A-
Kırmızı takım yarışmacılarının tamamının elem potasında olduğu MasterChef All Star'da kimin eleneceği merak konusuydu. Yarışmadan elenen isim gözyaşları içinde veda etti.

Artı Gerçek - Tarihinde ilk kez eleme potasında tamamı kırmızı takım yarışmacılarından oluşan MasterChef'te bu hafta elenen isim belli oldu.

Yarışmanın ilk etabında tezgâh başına geçen Cemre, Alican, Tolga, Barış, Esra, Batuhan ve Dilara yaratıcı tabaklar hazırladı.

Somer, Danilo ve Mehmet Şef’in tadım aşamasının ardından değerlendirme başladı. Potadan ilk çıkmayı başaran isim bir önceki gün ekranlara gelen yarışmada son eleme adayı olan Dilara oldu. Dilara günü birincilikle kapatarak eleme heyecanı ve potadan uzaklaşan ilk yarışmacı oldu.

ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Diğer isimlere göre daha başarılı tabaklara imza atan Cemre ve Alican ise eleme potasını 4 kişi bıraktı. İkinci etaba kalan yarışmacılar Tolga, Barış, Esra ve Batuhan Danilo Şef’in imza yemeğini hazırladı ve şeflere sundu. Yarışmaya veda eden isim Barış oldu.

2022 sezonunda yarışan ve finalist Kıvanç Karadeniz ile çok yakın arkadaşlığı bulunan Barış Demir, elendiğinin açıklanmasıyla gözyaşlarını tutamadı.

Öne Çıkanlar