Metin Uca'nın vefat etmeden önceki son mesajı: 'Doğum günümü birlikte sahnede kutlayacağız'

Metin Uca'nın vefat etmeden önceki son mesajı: 'Doğum günümü birlikte sahnede kutlayacağız'
Yayınlanma:
A+ A-
Geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılan Metin Uca, dün gece vefat etti. Yoğun bakımdaki tedavisinin ardından normal odaya alınan Uca son mesajında, "En kısa zamanda beraber olacağız, doğum günümü birlikte sahnede kutlayacağız" dedi.

Artı Gerçek - Kısa süre önce geçirdiği trafik kazası nedeniyle hastaneye kaldırılan ve yapılan tetkikler sonucu iki şah damarında da tıkanıklık tespit edilen gazeteci- yazar ve televizyon sunucusu Metin Uca dün gece vefat etti.

Vefatından önce bir hafta boyunca hastanede yoğun bakımda tedavi gören Uca'nın attığı ınstagram hesabından yaptığı son paylaşım yeniden gündeme geldi.

'DOĞUM GÜNÜMÜ BİRLİKTE SAHNEDE KUTLAYACAĞIZ'

Metin Uca, geçtiğimiz günlerde normal odaya alınınca sevenlerine seslenmişti.

Instagram hesabından paylaşım yaparak son durumundan bahseden Uca, "Merhaba… Hızla iyileşiyorum. Bu tabii eski bir fotoğraf. En kısa zamanda beraber olacağız, doğum günümü birlikte sahnede kutlayacağız. Güzel doğum günü mesajlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Sonsuz sevgimle" ifadelerini kullanmıştı.

Sağlık durumu iyiye giden ve taburcu edilmesi planlanan Uca, dün gece yeniden fenalaştı. Operasyona alınan ünlü isim, entübe edildi. Uca'nın menajeri, sosyal medyadan yaptığı açıklamada sanatçının entübe edildiğini ve kritik 72 saati geçirmesinin beklendiği söylemişti.

Vefat haberi gece saatlerinde geldi. Uca'nın vefat haberini menajeri Kübra Kalem Baykara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Baykara paylaşımında, "Metin Ucamızı kaybettik. Kalbimiz acıyor" ifadelerini kullandı.

Uca'nın cenazesi, sabah saatlerinde Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden, incelenmek üzere Yenibosna Adli Tıp Kurumu morguna getirildi. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar