Yoğun bakımdaki Metin Uca'nın sağlık durumuna ilişkin yeni açıklama

Yoğun bakımdaki Metin Uca'nın sağlık durumuna ilişkin yeni açıklama
Yayınlanma:
A+ A-
Trafik kazası geçirdikten sonra yoğun bakıma kaldırılan Metin Uca'nın sağlık durumuna ilişkin son bilgiyi menajeri Kübra Kalem Baykara verdi: 9 gündür yoğun bakımda olmasının sebebi, anlık takibin önemi için tedbir amaçlı.

Artı Gerçek - Televizyon programcısı ve sunucu Metin Uca'nın sağlık durumuna ilişkin menajeri Kübra Kalem Baykara tarafından sosyal medyadan açıklama yapıldı.

Açıklamada, "Sevgili dostlarımız, değerli sevenlerimiz, Metin Uca'nın sağlık durumu hakkındaki gelişmeleri bekleyen binlerce mesaj alıyorum. Bu kadar seveninin olması beni hem mutlu ediyor hem duygulandırıyor. Endişelerinizi gidermek ve sizleri de mutlu etmek için bu paylaşımı yapma ihtiyacı hissettim" ifadelerini kullandı.

Baykara, şöyle devam etti: "Canımız Metin'in sağlık durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor. 9 gündür yoğun bakımda olmasının sebebi, anlık takibin önemi için tedbir amaçlı."

'BİR SÜRE DAHA SİZLERDEN AYRI KALACAK'

"Doktorları, yakın zamanda taburcu olacağını, evde devam edilecek ek tedaviyle kısa sürede eski sağlığına kavuşacağını söylüyor" diyen Baykara, şunları ifade etti:

"Kıymetlimiz Metin Uca, enfeksiyon riski ve ek tedavi nedeniyle, doktorların önerisiyle bir süre daha sizlerden ayrı kalacak. Hassasiyetiniz ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ediyoruz.

Biraz daha sabır...Yakın bir arkadaşının dediği gibi "Sevgimizi sabırla büyütelim" Tamamen iyileştiğinde ise tüm sevenleriyle ilk buluşmamızı sahnede gerçekleştireceğiz. Bu anı heyecanla bekliyor, ilk gösterisini gerçekleştirmek için üstün çaba gösterip hızla iyileşeceğine eminim."

NE OLMUŞTU?

Metin Uca, geçtiğimiz hafta otomobilinde seyir halindeyken bilinci kaybolduğu için trafik kazası geçirmişti.

Kaza geçirdiği sırada Uca'nın yanında da olan menajeri Kübra Kalem Baykara, Uca'nın dün akşam acil ameliyata alındığını ve başarılı geçtiğini belirtmişti.

Uca, tedavi kapsamında yoğun bakıma alınmıştı.

Öne Çıkanlar