Müzisyen, ikinci kez ‘çiftetelli’ çalmadığı bahanesiyle darbedildi

Müzisyen, ikinci kez ‘çiftetelli’ çalmadığı bahanesiyle darbedildi
Yayınlanma:
A+ A-
Bursa'da Müzisyen Özkan Süslerer, ikinci kez ‘çiftetelli’ müziği çalmadığı bahanesiyle, bir grup tarafından darbedildi. Süslerer'in kaburgasında kırık oluşup omzu çıkarken saldırganlar hâlâ yakalanamadı.

Artı Gerçek - Bursa'nın Mudanya ilçesi Esence Mahallesindeki bir gece kulübünde önceki akşam 44 yaşındaki Özkan Süslerer darbedildi.

İddiaya göre 10 kişilik grup, sahnede olan Süslerer'den ikinci kez çiftetelli müziği çalmasını istedi. Süslerer, bir süre sonra parçayı tekrar çalacağını söyleyince grupla müzisyen arasında tartışma çıktı.

MOLAYA ÇIKMASINI BEKLEDİLER

Çalışanlar ve diğer müşterilerin araya girmesiyle tartışma sonlandırılırken kalabalık grup, mola vererek sahneden inen müzisyeni, gece kulübünün arka tarafında bulunan bahçede darbetmeye başladı. Süslerer, 10 kişilik grup tarafından dövüldü.

Olayı gören çalışanların araya girmesiyle, grubun elinden kurtarılan Özkan Süslerer, ihbarla olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kaburgasında kırık oluşan ve omzu çıkan Süslerer, hastanede tedavi altına alınırken, jandarma ekipleri olayın ardından kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. (DHA)

Öne Çıkanlar