Rahmi Koç'tan Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş'a ziyaret

Rahmi Koç'tan Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş'a ziyaret
Rahmi Koç, 31 Mart'taki seçimi kazanan Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş'a tebrik ziyaretinde bulundu. Koç ve Dedetaş, Rahmi Koç Müzesi’ndeki Fenerbahçe Vapuru’nun restorasyonu konusunda iş birliği yapmıştı.

Artı Gerçek - Koç Holding Şeref Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Rahmi Koç, Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş'ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Sinem Dedetaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Üsküdarlı iş insanı Sayın Rahmi Koç’a nazik ziyaretinden ötürü teşekkürler. Denizciliğe olan özel ilgisi ve özel müzeleriyle de tanıdığımız Sayın Koç ile Rahmi Koç Müzesi’ndeki Fenerbahçe Vapuru’nun restorasyonu konusunda iş birliği yapmıştık" dedi.

Koç ve Dedetaş, Rahmi Koç Müzesi’ndeki Fenerbahçe Vapuru’nun restorasyonu konusunda iş birliği yapmıştı. Dedetaş'ın Şehir Hatları Genel Müdürlüğü döneminde, Fenerbahçe Vapuru Haliç Tersanesi’nde bakıma alınmıştı. Fenerbahçe Vapuru, Haliç Tersanesi’ndeki bakım ve onarım işlemlerinin ardından Rahmi M. Koç Müzesi’nde yeniden 'Müze Vapur' olarak yerini aldı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar