16 Ocak Pazartesi TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?

16 Ocak Pazartesi TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?
Yayınlanma:
A+ A-
16 Ocak Pazartesi günü hangi kanalda hangi dizi, program ve film yer alıyor? İşte kanalların günlük yayın akışı.

Artı Gerçek – 16 Ocak’ta TV yayın akışları ve dizi saatleri şöyle:

GÜNÜN DİZİLERİ

ARTI TV YAYIN AKIŞI 21:00 Artı Eksi

KANAL D YAYIN AKIŞI 20:00 Uzay Yolcuları

FOX TV YAYIN AKIŞI 20:00 Yasak Elma

STAR TV YAYIN AKIŞI 20:00 Ömer

SHOW TV YAYIN AKIŞI 20:00 Sipahi

TV8 YAYIN AKIŞI 20:00 Survivor 2023

TRT 1 YAYIN AKIŞI 20:00 Alparslan: Büyük Selçuklu

ATV YAYIN AKIŞI 20:00 Bir Küçük Gün Işığı

artieksi.jpg

ARTI TV YAYIN AKIŞI

08:00 Gün Başlıyor

11:00 Artı Ekonomi

12:00 Haber Aktüel

13:00Haber Aktüel

14:00 Haber Aktüel

15:00 Haber Aktüel

16:00 Haber Aktüel

17:00 Hevselin Sesi (Tekrar)

18:00 Ana Haber

19:00 Ana Haber

20:00 Odak

21:00 Artı Eksi

22:00 Artı Eksi

23:00 Gece Editörü

uzay-yolculari.jpg

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta

11:00 Hayat Şarkısı

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Aşk ve Umut

17:00 Hicran

19:00 Ana Haber

20:00 Uzay Yolcuları

22:30 Uzay Yolcuları

00:15 Üç Kız Kardeş

03:00 Kötülük Tohumu

03:30 Arda ile Omuz Omuza

04:45 5N 1K

05:00 Kavak Yelleri

yaasak-elma.jpg

FOX TV YAYIN AKIŞI

07:15 Çalar Saat

10:35 Ekonomi Arası

10:45 Çağla ile Yeni Bir Gün

12:45 En Hamarat Benim

17:00 Yalnız Kalpler

19:00 Ana Haber

20:00 Yasak Elma

23:45 Taçsız Prenses

01:30 Hayatımın Şansı

03:45 Senden Daha Güzel

06:00 Kefaret

omer.jpg

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Mesut Yar ile Bugün

09:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan

13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde

16:00 Söz

18:15 Ana Haber

19:00 Toprak ile Fidan

20:00 Ömer

02:30 Vahe ile Evdeki Mutluluk

04:00 Türk Müziği

05:00 Hayat Bazen Tatlıdır

sipahi.jpg

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 Bu Sabah

10:00 Güzel Günler

12:15 Aslı Hünel ile Gelin Evi

15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

18:45 Ana Haber

20:00 Sipahi

00:00 Şabaniye

02:00 Kızılcık Şerbeti

04:30 Bir Şansım Olsa

06:00 Yeni Gelin

survivor.jpg

TV8 YAYIN AKIŞI

07:15 8’de Sağlık

08:45 Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa

10:30 Doya Doya Moda

12:45 Canım Annem

13:45 Survivor Panorama

16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

20:00 Survivor 2023

00:15 Survivor Ekstra

01:30 Sıfırıncı Gün

03:30 Tuzak

05:30 Oynat Bakalım

alpaslan.jpg

TRT 1 YAYIN AKIŞI

08:45 Bu Toprağın Sesi

10:30 Alişan ile Hayatta Gülümse

13:15 Kalk Gidelim

15:00 Adını Sen Koy

16:45 Seksenler

19:00 Ana Haber

19:55 İddiaların Aksine

20:00 Alparslan: Büyük Selçuklu

01:15 Dizi

03:55 Ege’nin Hamsisi

05:40 Hangimiz Sevmedik

bir-kucuk.jpg

ATV YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 Gün Ortası

14:00 Mutfak Bahane

16:00 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Bir Küçük Gün Işığı

01:45 Ateş Kuşları

04:15 Kuruluş Osman

06:45 Hercai

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar