Deadpool serisinin yeni filminden ilk fragman: 'Deadpool&Wolverine'

Deadpool serisinin yeni filminden ilk fragman: 'Deadpool&Wolverine'
Marvel Sinematik Evreni'nin ikonik süper kahramanlarından Deadpool'ün maceralarını anlatan serinin üçüncü filmi Deadpool & Wolverine'den ilk fragman geldi. Film 26 Temmuz'da gösterime girecek.

Artı Gerçek - Deadpoo3'ten ilk fragman geldi. Serinin 26 Temmuz'da vizyona girmesi planlanan yeni filminden detaylar belli oldu. Adı 'Deadpool & Wolverine' olarak belirlenen yapımda ikonik süper kahramana bir kez daha Hugh Jackman hayat verecek.

Serinin bu filminde, Marvel Sinematik Evreni karakterlerinden biri olan Wolverine de hikayeye dahil oluyor. Shawn Levy’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Ryan Reynolds ve Hugh Jackman dışında 'Keşke 30 Olsam', 'İntikam Meleği' gibi filmleriyle tanınan Jennifer Garner, Elektra rolüyle yıllar sonra geri dönüş yapacak.

Geçen yıl Hollywood'da oyuncular ve yazarların başlattığı tarihi grevin ardından, televizyon ve sinema yapımlarının önemli bir kısmı ertelenmişti. Disney, grevler nedeniyle yaşanan aksaklıkların önünü almak için bu yıl yalnızca Deadpool 3'ün çekimlerine odaklandı.

Serinin üçüncü filmi çenesi düşük bir paralı asker olan Deadpool'un yeni maceralarını anlatıyor.

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar