Penélope Cruz ve Antonio Banderas'ın son filmi İKSV Galaları'nda

Penélope Cruz ve Antonio Banderas'ın son filmi İKSV Galaları'nda
Yayınlanma:
A+ A-
Dünya prömiyerini Venedik Film Festivali'nde yapan "Resmi Yarışma", İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından gerçekleştirilen İKSV Galalarında özel gösterimle izleyiciyle buluşacak.

Artı Gerçek - İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından gerçekleştirilen İKSV Galaları, özel gösterimlerine kaldığı yerden devam ediyor.

Vakıftan yapılan açıklama göre, başrollerinde Hollywood yıldızları Penelope Cruz ve Antonio Banderas ile Oscar Martinez'i buluşturan film, vizyon öncesi 29 Kasım'da City’s Nişantaşı-CineWAM'da gösterilecek.

Cruz ve Banderas'ın üçüncü kez bir araya geldiği ve idari yapımcıları arasında yer aldıkları komedi filminde Penelope Cruz komplocu, heyheyli yönetmen Lola Cuevas'ı canlandırıyor.

Arjantinli yönetmen ikili Gastón Duprat ile Mariano Cohn, İstanbul Film Festivali'nde gösterilen 2016 tarihli kara komedi El ciudadano ilustre / Saygın Vatandaş'ta edebiyat dünyasını hicvettikten sonra bu kez de yaldızlı sinema dünyasının perde arkasını acımasız bir dille alaya alıyorlar. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar