Tarkan'dan kendisini hedef gösterenlere yanıt: Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz

Tarkan'dan kendisini hedef gösterenlere yanıt: Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz
Yayınlanma:
A+ A-
Hayvan barınağı tepkisi nedeniyle hedef gösterilen Tarkan, "Söz gümüşse sükut altındır. Ben beni bilirim. Beni bilen de iyi bilir. Ha, ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz” açıklaması yaptı.

Artı Gerçek- Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait hayvan barınağında bir görevlinin kürekle bir köpeği katletmesine tepki gösteren gösteren Tarkan, bu paylaşımından dolayı hedef gösterilmesi üzerine açıklama yaptı.

Megastar Tarkan, Konya'daki hayvan katlimaıyla ilgili olarak "İzleyemedim üzüntümden bu korkunç görüntüleri. Bu nasıl bir caniliktir ve bu caniliğe tanık olanlar ne vicdansızdır ki bir dur demez, önüne geçmezler bunun. İnsanlığımdan bir daha utandım. Hesabı sorulmalı bunun, cezası verilmeli hayvanlara işkence yapan bu canilerin. Gerçi hep diyoruz bunları ama o sözüm ona yetkililer 3 maymunu oynuyorlar hep. Bilsinler ki, onlar da bu caniler kadar suçlular kayıtsız kaldıkları için.” açıklamasını yapmıştı.

Bu paylaşımın ardından Tarkan, kimi sosyal medya kullanıcıları tarafından hedef gösterildi.
Tarkan ise Instagram üzerinden paylaştığı gönderiye “Söz gümüşse sükut altındır. Ben beni bilirim. Beni bilen de iyi bilir. O da bana yeter. Susarım o yüzden. Ha, ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz” notunu düştü.

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar