Vefat eden Friends dizisi oyuncusu Matthew Perry için cenaze töreni düzenlendi

Vefat eden Friends dizisi oyuncusu Matthew Perry için cenaze töreni düzenlendi
Yayınlanma:
A+ A-
Vefat eden Friends dizisi oyuncusu Matthew Perry için Los Angeles'ta cenaze töreni düzenlendi. Törene Perry'nin diziden rol arkadaşları olan Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer katıldı.

Artı Gerçek - Kült dizi Friends'te canlandırdığı Chandler Bing karakteri ile tanınan ABD'li oyuncu Matthew Perry, 54 yaşında vefat etti. Ölüm nedeni henüz açıklanamayan Perry için Los Angeles'ta cenaze düzenlendi.

Perry'nin yakınları cenaze töreni için, dizinin çekildiği Warner Bros. stüdyolarına çok da uzak olmayan, Michael Jackson, Lucille Ball and Elizabeth Taylor gibi isimlerin de mezarının bulunduğu Forest Lawn mezarlığında hazır bulundu.

Oyuncuyu uğurlamaya Friends dizisinden rol arkadaşları Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer geldi.

c1hed7ejgegolvgxnhws4q.webp

Matthew Perry geçmişte uyuşturucu ve alkol bağımlılığı tedavisi görmüştü. Ancak polis kaynakları evde uyuşturucu madde bulunmadığını aktardı. 28 Ekim'de evindeki jakuzide ölü bulunan oyuncunun ölüm nedeninin Perry'ye otopsi yapılacak. Toksikoloji raporunun çıkmasının zaman alacağı belirtilmişti.

Amerikan yapımı Friends dizisi 1994'te yayına başladı ve 10 sezon sürdü. Dizi, dünyanın en çok izlenen yapımları arasında yer alırken, hâlâ popülerliğini koruyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar