Akşener, atama bekleyen mühendislere dikkat çekti: Son kez uyarıyorum

Akşener, atama bekleyen mühendislere dikkat çekti: Son kez uyarıyorum
Yayınlanma:
A+ A-
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, uzun zamandır atama bekleyen ziraat mühendisleri için sosyal medya hesabından iktidara seslendi. Seçime kadar süre veren Akşener, "Siz çözmezseniz, biz çözeriz" dedi.

Artı Gerçek - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, uzun yıllardır atama bekleyen ziraat mühendislerine dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Akşener, #Secime15binziraat etiketini kullandığı paylaşımında, "Atama yaptınız, yaptınız. Eğer yapmazsanız; zaten 14 Mayıs’tan sonra biz geliyoruz. Siz çözemezseniz, biz çözeriz" dedi.

Akşener'in paylaşımı şu şekilde:

"Ülkemizdeki birçok kesim gibi ziraat mühendislerimiz de atama bekliyor. İktidar ise her zamanki gibi oralı bile değil... Son kez uyarıyorum: #Secime15binziraat atama yaptınız, yaptınız. Eğer yapmazsanız; zaten 14 Mayıs’tan sonra biz geliyoruz. Siz çözemezseniz, biz çözeriz!"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşmasında “Ziraat Mühendislerinin sorunları var. Geçen yıl bir tweet atmıştım. ‘Sevgili Ziraat Mühendislerimiz, Yaşadığınız tüm sorunları biliyorum. Hiç umutsuzluğa kapılmayın; bu bereketli topraklarımızda mesleğinizi mutlulukla icra edeceğiniz, meslek gününüzü coşkuyla kutlayacağınız günler çok yakındır. Dünya Ziraat Mühendisleri Günü’nüz kutlu olsun!’ Bir daha söylüyorum, kutlu olsun” demişti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar