Süleyman Soylu, ekran görüntüleri paylaşarak gazetecileri hedef aldı

Süleyman Soylu, ekran görüntüleri paylaşarak gazetecileri hedef aldı
Yayınlanma:
A+ A-
Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisine yönelik bugün çıkan 4 haberin ekran görüntüsünü paylaşarak gazetecileri hedef aldı: "Bana alışmışlar! Gölgeme ateş edip görevlerini yapıyorlar! Her günkü gibi bugünde taze 4 örnek…"

Artı Gerçek - Eski İçişleri Bakanı ve AKP İstanbul Mileltvekili Süleyman Soylu, hakkında çıkan haberlerle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak gazetecileri hedef aldı.

Gazeteciler Tolga Şardan, Saygı Öztürk, Orhan Uğuroğlu ve Cengiz Demirel'in yazılarının ekran görüntülerini paylaşan Soylu, "Görevden ayrılalı 5 buçuk ay oldu. Hırsları, kinleri, iftiraları, intikam duyguları bitmedi. Organize bir şekilde her gün yeni bir iftira, yeni bir yalan, yeni bir yakıştırma…" ifadelerine yer verdi.

'GÖLGEME ATEŞ EDİP GÖREVLERİNİ YAPIYORLAR!'

Soylu'nun paylaşımı şe şekilde:

"Görevden ayrılalı 5 buçuk ay oldu. Hırsları, kinleri, iftiraları, intikam duyguları bitmedi. Organize bir şekilde her gün yeni bir iftira, yeni bir yalan, yeni bir yakıştırma… Bana alışmışlar! Gölgeme ateş edip görevlerini yapıyorlar! Her günkü gibi bugünde taze 4 örnek…" (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar